Skalica – Trnava 4:3 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 9:1 (kon.)
Detva – Michalovce 7:1 (kon.)
HK Skalica
4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
HK Gladiators Trnava
Streda 07.12.2016, 17:00 • HANT arena Skalica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 29. kolo

Skalica napokon dokázala dať v tretej tretine dva góly, na ktoré dokázali hostia odpovedať minútu pred koncom, a tak si domáci pripísali tri body. (19:07:47)

58:58
    Trnava dala gól!
    Tak ešte pozor! ŠIMON BETÁK strieľa gól na 3:4 a posledná minúta bude ešte poriadne zaujímavá!
    Asistencie: Nino Szalay, Pavol Poláček.

58:12
    Skalica dala gól!
    Je rozhodnuté, všetky tri body ostanú v Skalici! TOMÁŠ HLUCH dal gól v oslabení a potvrdil vedenie Skalice!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Ľubomír Škápik.

56:54
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kňazev – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:30
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Lukačovič – 2 min., hákovanie).

48:20
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Vereš – 2 min., napadnutie).

47:59
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Čunderlík – 2 min., krosček).

47:49
    Valerij Kňazev vyrovnal svojím faulom počet hráčov na ľade.

46:17
    Trnava sa bude musieť brániť, pretože na trestnej lavici sedí za krosček Šimon Beták.

43:31
    Domáci v plnom počte.

41:31
    Michal Romančík (Skalica) si za nedovolené bránenie odsedí dve trestné minúty.

40:31
    Výborný vstup Skalice do zápasu! PATRIK JANÁČ dáva na 3:2 už po 31 sekundách hry!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Rastislav Vereš.

40:10
    Začala sa tretia tretina zápasu medzi Skalicou a Trnavou. Pomer striel po 40 minútach bol 26:15 pre domácich.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine gól nepadol, a tak by mala rozuzlenie priniesť posledná dvadsaťminútovka, avšak pri vyrovnanom stave môže nasledovať predĺženie a aj nájazdy.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:34
    Hostia v plnom počte.

37:34
    Jozef Reho (Trnava) oslabil svoje mužstvo na dve minúty za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Roland Hric

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Hluch (Kňazev, Drahorád), 14. Vaškovič (Škápik, Vereš), 41. Janáč (Vaškovič, Vereš), 59. Hluch (Vaškovič, Škápik) – 5. Čunderlík (Szalay, Jurák), 12. Jurák (Poláček), 59. Beták (Szalay, Poláček)

HK Skalica: Romančík – Škápik, Horváth, Mikéska, Gula, K. Grman, Drahorád, Kukliš, Pavešic – Vaškovič, Vereš, Janáč – Dvonč, Brodek, M. Romančík – Hluch, Kučera, Kňazev – Smetana, Ivičič, Kellerstein
    HK Gladiators Trnava: Škorvánek – A. Mrázik, Reho, Poláček, Mihalko, Keleši, Roth – Jurák, Schmidt, Okoličány – Beták, Čunderlík, Szalay – Mrava, Hrbáčik, Kamenický – Brzák, Ševčík, Lukačovič

Rozhodca: Mĺkvy – Šefčík, Frimmel