Prešov – Topoľčany 6:2 (kon.) | Skalica – Martin B 8:0 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Michalovce – Trnava 5:1 (kon.)
HK Detva
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 10.02.2017, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 54. kolo

Skončilo sa posledné stretnutie základnej časti. Detva si na domácom ľade poradila so Spišskou Novou Vsu 3:1. V poslednej tretine skóroval len hosťujúci Štefanka. (20:17:40)

59:55
    Detva je v plnom počte.

59:27
    Hostia stiahli z hry brankára Suráka.

59:00
    V oslabení unikol Poliaček. Puk si pred bránou pýtal Frederik Fekiač, ale minul bránu.

58:21
    Hostia sú v plnom počte a domáci v štvorici.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:55
    Oddychový čas hostí.

57:55
    Domáci Tomáš Škvardilo dostáva dve minúty za podrazenie.

56:21
    Domáci Ivan Brveník dostáva dve minúty za filmovanie. Hosťujúci Ondrej Štefanka dve minúty za hákovanie.

55:55
    Strelu Poličaseka dokázala brankár Surák vytlačiť mimo bránu.

54:58
    Škvaridlo posunul puk pred bránu,kde však nebol nik z jeho spoluhráčov.

54:04
    V čase,keď sa Vaic vracal na ľad minul strelou po ľade bránu Šimon.

53:18
    Po vzájomnom vylúčení sa vrátili Torok a Šterbák.

52:04
    Za hákovanie dve minúty pre kapitána hostí Ľubomíra Vaica.

51:29
    Hostia sú v štvorici.

51:18
    Domáci Tomáš Torok a hosťujúci Denis Šterbák dostali dve minúty za sekanie.

51:18
    Torok sa dostal do zakončenia. Vystrelil Surák puk neudržal Domáci hráč chcel dorážať, čo sa mu aj podarilo, ale Šterbák ho sekol.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Říha (Srnka), 7. Torok (Srnka), 35. Poliaček (Gašpar, Říha) – 46. Štefanka (Šterbák, Zwick)

HK Detva: Škorvánek (Rosandič) – Jendroľ, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Gábor – Brveník, Gašpar, Poliaček – Torok, Srnka, Říha, – Hrušík, V. Fekiač, Škavridlo – Lunter, Huňady, Zorvan.
    HK Spišská Nová Ves: Surák (Hudaček) – Vantroba, Šterbák, Bdzoch, Všetečka, Kyčák, Travniček, Kolmoš – Hamráček, Štefanka, Lesňák – Findura, Vaic, Mikula – Dmitriev, Vartovník, Zwick – Osuský, Gevorkian.

Rozhodca: Jura – Vall, Kovaľ