(16:21, 36:42, 49:59)
Děkuji za pozornost a sledujte Olympiádu nadále. Mějte pěkný den a na počtenou!
70:65
(18:16, 38:32, 51:44)
Je dobojováno, Austrálie vítězí. Ve druhém poločasu jsme sledovali, jak si Australanky v poklidu drží náskok a dokonce jej zvládají i mírně navyšovat, jenže poslední desetiminutovka přinesla nakonec zápletku. Zejména poslední dvě minuty musely pro trenérku Brondelloovou znamenat velké utrpení při sledování, jak její svěřenkyně chybují a náskok se rozplývá. Nakonec ale Kanada i přes veškerou snahu ztrátu neodmazala a Austrálie si tak připsala důležitou výhru 70:65. Odčinily tak prohru s Nigérií a mají před posledním zápasem ve skupině bilanci 1-1. Kanada naopak zapsala svou druhou porážku.

Nejvíce bodů: Whitcombová 19 – Carletonová 19
Nejvíce doskoků: Talbotová 9 – Carletonová 8
Nejvíce asistencí: Whitcombová 10 – Achonwaová 8

To je z tohoto utkání vše, já Vám pŕeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
75:54
(24:20, 38:31, 54:39)
Je dobojováno, Francie nad Nigérií vítězí 75:54 a zapisuje druhou výhru na turnaji žen. Upevnila si tak první příčku a má zatím základní skupinu velmi dobře rozehranou. Ještě ji ale čeká těžký duel s Austrálií, která překvapivě padla s Nigérií, ale s Kanadou vyhrála. Závěr ženské skupiny tak bude ještě asi hodně zajímavý.

Nejvíce bodů pro Francii naházela i díky trojkám Marine Johannesová, která nastřádala patnáct bodů, těsně za ní pak skončila čtrnáctibodová Gabby Williamsová.

U Nigérie byla jednoznačně nejlepší střelkyní Ezinne Kaluová s osmnácti body, za ní pak skončila její spoluhráčka Murjanatu Musaová, ta zapsala čtrnáct bodů.

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z basketbalu se budu těšit opět na shledanou.
74:87
(23:23, 38:46, 53:60)
Hráčky USA potvrdily roli favoritů a vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně. Nejproduktivnější hráčkou Belgie byla s 24 body Messemanová, na druhé straně pak Stewartová.