(19:26, 32:48, 48:72)
Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi a u dalších přenos na počtenou!
66:79
(26:26, 37:48, 49:67)
Mistryně Evropy z Belgie zahájily olympijský turnaj velmi bídně, ovšem dostávají se do tempa a po jasné výhře nad Japonskem dnes v repríze loňského finále mistrovství Evropy porážejí Španělsko 79:66 a budou hrát o medaile!

V belgickém týmu nastřílely po 19 bodech Emma Meessemanová a Kyara Linskensová, Španělkám nestačilo ani 21 bodů Megan Gustafsonové.
71:84
(19:23, 33:45, 49:66)
Závěr zápasu už se spíše jen dohrál a Francie vítězí ve čtvrtfinále olympijského turnaje nad Německem 84:71 a bude hrát o medaile.

Hlavní hvězdou zápasu byla Marine Johannesová, autorka 24 bodů, když trefila pět trojek. Gabby Williamsová přidala 15 bodů a Alexia Cheryová 10.

Na německé straně Nyara Saballyová nastřílela 20 bodů, když většinu z nich trefila z trestných hodů, kde měla úžasnou bilanci 14 z 15. Alexis Petersonová přidala 15 bodů, ovšem ve druhém poločase už se prakticky neprosadila.
74:88
(17:26, 33:52, 48:76)
Zápas skončil. USA podle očekávání postupují do semifinále, ve kterém se utkají s Austrálií. Nigerijky na sebe ale mohou být pyšné, protože se za žádného stavu nevzdaly a nakonec prohrály pouze o 14 bodů 74:88. Američanky vyhrály první tři čtvrtiny, přičemž největší náskok si vytvořily v té třetí. Ve čtvrté čtvrtině ale Američanky hodně polevily, nedokázaly se prosazovat v útoku a Nigerijkám to tam naopak začalo padat, díky čemuž značně zmenšily své manko.