Víťazka: Sihyeon Lim (KOR), svetový rekord
koniec udalosti
S konštatovaním, že Denise Baránkovej príliš nevyšla kvalifikácia na hlavnú súťaž v ženskej lukostreľbe jednotlivcov na olympiáde 2024 v Paríži, keď skončila až na 48. mieste s celkovým počtom 636 bodov a v hlavnej súťaži ju tak na úvod čaká ťažšia súperka, sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa!
Soutěž jednotlivců bude pokračovat zápasy 1. kola 30. července. Adam Li by se měl utkat s Indem Dhirajem Bommadevarou. Prozatím to ale nebylo oficiálně potvrzeno.
Káder FK Železiarne Podbrezová na jesennú časť Niké ligy 2024/2025:

Brankári: Adam Danko, Lukáš Domaniský, Pavol Bajza.

Obrancovia: Filip Mielke, Matej Oravec, Mário Mrva, Matej Grešák, Alex Markovič, Kristián Koštrna.

Stredopoliari: Vincent Chyla, René Paraj, Martin Talakov, Šimon Faško, Samuel Štefánik, Ridwan Sanusi, Kayode Saliman.

Útočníci: Roland Galčík, Daniel Smékal, Alasana Yirajang, Andy Masaryk, Petre Juritka, Frank Appiah, David Depetris.
MFK Zemplín Michalovce vstupuje do 10. sezóny v Niké lige s výraznými zmenami vo vedení klubu. Mužstvo ešte potrebuje posily, ktoré by mali pribudnúť v najbližšom období. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.
Taháky večerního programu budou jistě souboj domácí Francie s Argentinou a pak samozřejmě utkání Fidži s Irskem. To slibuje hodně kvalitní podívanou. Já se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a na shledanou!
Dnešní program je u konce, kromě úvodního mače v němž Samoa zdemolovala Japonsko jsme viděli hned pět atraktivních vyrovnaných bitev. Druhý zápas přinesl jediné prodloužení, které si sedmi v nastaveném čase vynutili Uruguayci, do boje o devátou příčku jde nicméně díky lépe zvládnutému prodloužení Keňa.

Hned úvodní čtvrtfinále přineslo největší překvapení dnešního programu, když Novozélanďané prohráli s Jihoafrickou republikou 7:14. Všechny body byly kuriózně uděleny v první půli, kdy sice na druhou pětku JAR dokázali favorité v nastaveném čase bleskově zareagovat, recept na srovnání skóre jim však již chyběl. Pro domácí příznivce je radostným mírným překvapením postup Francie přes Argentinu, zvláště první poločas s výsledkem 21:0 pro Francouze byl pastvou pro oči davům domácích fanoušků. Potvrdit roli superfavorita turnaje málem nezvládlo Fidži, které ještě krátce před koncem čtvrté minuty druhé půle prohrávalo 7:5. Maximální vypětí v samotném závěru utkání nicméně slzy zmaru houževnatých Fidžanů umožnilo nahradit slzami štěstí a sen o zlatém hattricku pro tento ani ne milionový ostrůvek stále žije. Závěrečný duel dnešního programu byl divácky možná tím nejméně atraktivním, jelikož byla dlouho k vidění pouze taktická bitva na půlící čáře. Najít recept na obranu svého soupeře si nicméně jako první podařilo favorizovaným Australanům, kteří již po protržení bezbrankového stavu mnoho nervů o výsledek neměli.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji všem fanouškům elitního světového ragby top noc!