28:31
(12:10)
po 2. predl.
Švédsko – Francie 28:31 (12:10)
Nejvíce branek: Hagmanová 6/1, Robertsová 5, Blohmová 4 – Horaceková 8/3, Nze Minková 7, Nocandyová 4. Rozhodčí: Kuttlerová, Merzová (GER). Sedmimetrové hody: 6/2 – 7/5. Vyloučení: 3:5.
25:21
(11:8)
Je tady konec utkání a s ním i obrovská medaile norského týmu, který už teď ví, že stejně jako z Tokia, ani z Paříže neodjede s prázdnou! Norsko obhajuje zlato a rozdá si to o něj s domácí Francií.

První poločas nabídl docela vyrovnanou házenou, ale Norky díky povedenému závěru první půle vedly o tři góly. Ve druhém poločase pak norská reprezentace postupně navyšovala své vedení až na rozdíl šesti branek. Pokaždé, když se Dánsku povedlo prolomit norskou obranu a snížit, přišel zase rychlý gól na opačné straně. V samotném závěru sice ještě Dánsko snížilo na rozdíl tří gólů, ale na víc už nemělo, i proto, že hrálo na konci zápasu v oslabení. Dánsko si zahraje o bronz proti Švédsku.