Střely – 5:17
Trestné rohy – 0/3 : 3/6
1:1
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
Je konec. Španělsko dnes remizovalo s výběrem USA 1:1. Všechny branky padly v první polovině zápasu. Glaudiexová dostala hosty do vedení ve 13. minutě, Španělsko ale odpovědělo o sedm minut později Garciaovou. Tým USA přidal, ale branka mu ve 25. minutě nebyla uznána. Druhá polovina zápasu nabídla spousty pěkných šancí, ale branka se z toho už nenarodila. Oba celky si tak body, zcela zaslouženě rozdělily.

(1:0, 1:1, 0:0, 0:3)
Argentina je po dvou z pěti odehraných kol na čele skupiny B. Kromě ní je na šesti bodech jen Austrálie, kdežto Jihoafrická republika šestičlenné pole uzavírá spolu s Britkami.
1:2
(0:0, 0:0, 1:0, 0:2)
Hráčky Německa se sice dostaly do vedení, ale Nizozemsko dokázalo vývoj zápas otočit a bere dnes výhru 2:1.
0:5
(0:2 0:1, 0:1, 0:1)
Utkání je u konce a favoritky zápas dotáhly do vítězného konce. Po přestávce sice Francouzky přidaly, jenže gólu se hráčky pořádající země nedočkaly. Naopak Belgie přidala dva góly, po jednom v každé čtvrtině. Ve 37. minutě proměnila trestný roh Stephanie Vanden Borreová a v 52. minutě uzavřela výsledek na 0:5 svou dnes druhou trefou Ambre Ballenghienová. Belgie je po dvou výhrách na prvním místě skupiny A se šesti body, Francie je na posledním místě bez bodového zisku.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.