Slovinsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Izrael 3:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Švajčiarsko – Rakúsko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Chorvátsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Nórsko 3:1 (kon.)
Belgicko – Luxembursko 3:0 (kon.) | Španielsko – Sev. Írsko 5:1 (kon.)
Maďarsko
3:0 (3:0)
Izrael
cz Sobota 08.06.2024, 18:00 • Nagyerdei Stadion, Debrecen • Medzinárodný prípravný zápas

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:59:55)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 17:8.

V nezáživném druhém poločase jsme branku neviděli, a tak Maďaři zvládli své poslední utkání před Eurem zvítězit.

90+3

90+2
    Žlutou kartu ještě obdržel Martin Ádám za svůj prohřešek.

90+1
    Střídání v týmu Maďarsko:
    ze hřiště odchází Dan Biton, přichází Omri Altman.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Utkání se velice rychle blíží ke svému konci, uvidíme, kolik minut hlavní rozhodčí nastaví.

87
    Další maďarské zakončení končí zákrokem brankáře Glazera.
    85. Nagy orazítkoval tyčku!

85
    Střídající Nagy obdržel míč na hranici pokutového území a z voleje dopadl pouze do pravé tyče izraelské branky!

83
    Míč mají na svých kopačkách fotbalisté Izraele.

82
    Druhý poločas zatím není tolik záživný jako ten první a utkání se už pouze dohrává.

80
    Dostáváme se do závěrečné desetiminutovky tohoto utkání a Maďaři nejspíše dohrají toto utkání s čistým kontem.

78
    ze hřiště odchází Milos Kerkez, přichází Zsolt Nagy.

77
    Špatná rozehrávka hostů a do šance se dostávali opět Maďaři, rána z úhlu ale skončila na boční síti.

76
    Z dálky napřáhl ke střele Laszlo Kleinheisler, jeho tvrdá rána skončila nakonec v rukavicích izraelského brankáře.

74
    Maďaři se už dostali opět do blízkosti k šestnáctce Izraele.

73
    Míč mají na svých kopačkách opět domácí fotbalisté a utkání už se víceméně dohrává.