Slovinsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Izrael 3:0 (kon.) | Švédsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Švajčiarsko – Rakúsko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Chorvátsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Nórsko 3:1 (kon.)
Belgicko – Luxembursko 3:0 (kon.) | Španielsko – Sev. Írsko 5:1 (kon.)
Portugalsko
1:2 (0:1)
Chorvátsko
cz Sobota 08.06.2024, 18:45 • Nacional Do Jamor (Oeiras) • Medzinárodný prípravný zápas

Skončil nám mezinárodní přípravný zápas mezi Portugalskem a Chorvatskem. Sledovali jsme rozhodně velmi zajímavý fotbal a spokojenější budou určitě Chorvaté, kteří ve své generálce na EURO vyhráli nad domácím týmem 2:1. Portugalci si budou chtít reputaci napravit ve svém posledním zápase proti Irsku. Hned pak je již čeká 18. června vstupe do ME, ve kterém vyzvou českou reprezentaci. (20:44:42)

90+3

90+3
    Po rohu hosté již bránu soupeře neohrozili.

90+3
    Po rychlém přečíslení se k zakončení dostal ještě Nikola Vlašić a gólman. Diogo Costa vyrazil jeho střelu na roh.

90+2
    Hostující gólman si teď připsal ještě dva velmi složité zákroky. Především druhý pokus Rúbena Diase byl hodně nebezpečný.

90+1
    Luka Ivanušec fauloval a dostává ještě žlutou kartu.

90+1
    Dnešní zápas bude nastaven o tři minuty.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Uvidíme, kolik minut hlavní rozhodčí nastaví.

89
    Hosté se po zisku balonu již nikam neženou a čekají, jestli se jim neotevře skulinka v defenzivě.

87
    Chorvaté jsou opět v hlubokém defenzivním bloku a zdá se, že takto už chtějí celý zápas dohrát.

85
    Zápas spěje již do úplného finále a závěrečný tlak Portugalska zatím nepřichází.

84
    Střídání v týmu Portugalsko:
    ze hřiště odchází Vitinha, přichází Matheus Nunes.
    82. Sučić ve velké šanci

82
    Obrovskou šanci na navýšení skóre ve prospěch Chorvatska měl nyní Luka Sučić, který byl zcela sám před Diogo Costou. Portugalský gólman skvěle nohou balon vyrazil.

79
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. U balonu jsou sice domácí, ale zatím hodně daleko od brány soupeře.