Urartu – Tallinna Kalev 2:0 (kon.) | Kuopio – UNA Strassen 5:0 (kon.) | Escaldes – Velež Mostar 5:1 (kon.)
Milsami – Žodino 0:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Šiauliai 0:0 (kon.) | St Joseph's – Shelbourne 1:1 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Vaasa 1:0 (kon.) | Paide – Bala Town 1:1 (po pr.) | Dudelange – Atlètic Escaldes 2:0 (kon.)
Marsaxlokk – Partizani Tirana 1:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Mornar Bar 1:1 (kon.) | Isloch Minsk – La Fiorita 0:1 (2:4 po pen.)
Connah's Quay – Bravo Lublaň 0:2 (po pr.) | KF Tirana – Kutaisi 0:1 (kon.) | Víkingur – FK Liepāja 2:0 (kon.)
Škendija – Noah 1:2 (kon.) | Vllaznia Skadar – Valur 0:4 (kon.) | Tre Penne – Floriana 1:1 (kon.)
Derry City – Magpies 2:1 (po pr.) | Linfield – Stjarnan 3:2 (kon.) | Budućnost Podgorica – Malisheva 3:0 (kon.)
FK Sarajevo – Aktobe 2:3 (4:3 po pen.) | Breiðablik – Tikveš 3:1 (kon.)
Marsaxlokk FC
1:2 (0:0)
KF Partizani Tirana
cz Štvrtok 18.07.2024, 19:00 • Centenary Stadium, Ta' Qali (MLT) • Európska konferenčná liga • 1 • Predkolo

Gól v posledních minutách zařídil albánskému Partizani Tirana postup do 2. předkola Konferenční ligy. Přičemž střeleckou listinu dnes otevřel domácí celek, až ve druhém poločase, přesněji ve 46. minutě, se prosadil Messias. Za dvě minuty našel odpověď Cara. Už to vypadalo na prodloužení, Keko ale v 93. minutě dokázal překonat domácího brankáře a celek z Malty kvůli této trefě končí svou pouť Evropou. (23:22:39)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.