Argentína – Maroko 1:2 (kon.) | Uzbekistan – Španielsko 1:2 (kon.) | Egypt – Domin. republika 0:0 (kon.)
Guinea – N. Zéland 1:2 (kon.) | Irak – Ukrajina 2:1 (kon.) | Japonsko – Paraguaj 5:0 (kon.)
Francúzsko – USA 3:0 (kon.) | Mali – Izrael 1:1 (kon.)
Mali
1:1 (0:0)
Izrael
cz Streda 24.07.2024, 21:00 • Parc des Princes (Paríž) • Olympijské hry - muži • 1 • Skupina D

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek večera a doboru noc. (23:01:55)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:14.

Zápas je u konce, Mali a Izrael se rozcházejí smírně po remíze 1:1.

Mali bylo v prvním poločase jednoznačně lepším týmem, na střely vyhrálo 15:5 a mělo i několik opravdu velkých šancí. Tu největší měl už v páté minutě Cheickna Doumbia, ale Omer Niron ho fantastickým zákrokem vychytal. Dobrou šanci měl ve 35. minutě aktivní Brahima Diarra, ale mířil jen do boční sítě.

Ve druhém poločase už padaly i branky. Izrael se dostal do vedení díky nešťastnému vlastnímu gólu obránce Mali Hamidoua Dialla. Izraelci ale vedli jen sedm minut, než vyrovnal hlavou po parádním centru Thiemoka Diarry Cheickna Doumbia. Další gól už v zápase nepadl, a tak se oba týmy musí spokojit s jedním bodem za remízu 1:1. Mali v dalším utkání vyzve Japonce a Izrael si zahraje s Paraguayí.

90+8

90+7
    Ošer Davida mohl být za absolutního hrdinu Izraele. Dostal se po chybě Malijců k míči, navedl si ho na střed, ale pak levačkou přestřelil branku.

90+7
    Malijci si teď mysleli, že by měli zahrávat rohový kop, ale sudí byl jiného názoru.

90+6
    Izraelci branku Mali ale neohrozili a už se opět musí bránit. Tak jako většinu dnešního utkání.

90+6
    Hra se přesunula před branku Mali, také Izraelci se ještě nechtějí smířit s remízou.

90+5
    Naštěstí to netrvalo dlouho a můžeme pokračovat ve hře.

90+4
    Hra je přerušena, protože brankář Izraele Omer Niron musí být opět ošetřen.

90+3
    Boubacar Traoré to nakonec nevydržel a vypálil z dálky. Střela kapitána mužstva a hráče anglického Wolverhamptonu však Nirona nepřekvapila.

90+3
    Mali se pokouší o závěrečný tlak a obléhá vápno Izraele.

90+1
    Rozhodčí si všiml faulu Ahmeda Diomandého na Eitana Azulae a tentokrát už sahá i po žluté kartě.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

88
    Ahmed Diomandé napřáhl ke střele, ale branku Izraele netrefil. Byla to již čtyřiadvacátá střela hráčů Mali v tomto zápase. A vstřelili pouze jeden gól.

86
    Centr Tounkary z pravé strany byl hodně nepřesný, takže od branky bude rozehrávat Niron.

85
    Eitan Azulay se dopustil faulu a poté si musel vyslechnout kázání od hlavního rozhodčího, že takhle už tedy ne.

84
    Do konce zápasu už nezbývá dost času, v tomto zápasu ale nebylo o šance nouze, takže si troufám odhadovat, že oba týmy ještě dostanou šanci na vstřelení vítězné branky.

82
    Cheickna Doumbia si našel centrovaný míč, tentokrát ale hlavou netrefil branku Izraele.