Slovinsko – Dánsko 19:27 (kon.) | Holandsko – Angola 34:31 (kon.) | Španielsko – Brazília 18:29 (kon.)
Nemecko – J. Kórea 22:23 (kon.) | Maďarsko – Francúzsko 28:31 (kon.) | Nórsko – Švédsko 28:32 (kon.)
Nórsko
28:32 (17:15)
Švédsko
cz Štvrtok 25.07.2024, 21:00 • Paris Expo Porte de Versailles • Olympijské hry - ženy • 1 • Skupina A
    60
    Elin Hanssonová dvě sekundy před koncem ještě podtrhává švédskou euforii! (28:32)
    60
    Tohle už Švédky nepustí! Carlsonová ještě z trháku nepřekonala Lundeovou, ovšem dobíhající Nathalie Hagmanová už ano! (28:31)
    60
    Nora Mörková vykřesala pro Norsko jiskřičku naděje proměněnou sedmičkou. (28:30)
    59
    Švédky si připravily jednoduchou a účinnou akci! Nina Koppangový zamířila z pravé strany k bližší tyčce a tohle je už hodně blízko! (27:30)
    57
    Jamina Roberrtsová vyslala na norskou bránu další projektil a je to o dva góly! (27:29)
    56
    Švédky skórují i v oslabení. Nina Koppangová se z dálky trefila přes blok. (27:28)

55
    Vyloučení pro tým Švédsko (Emma Lindqvistová). (27:27)
    55
    Stine Oftedalová proběhla k brankovišti a propálila Bundsenovou po pravé ruce. (27:27)
    54
    Mörková uvolnila na pivotu Vilde Ingstadovou, která proměnila. (26:27)
    53
    Na zákrok své brankářky navázala gólem Emma Lindqvistová a norský trenér vybírá time-out! (25:27)
    51
    Emma Lindqvistová a zase je tu těsné švédské vedení. (25:26)
    51
    To je zápas! Vilde Ingstadová zase hned srovnala. (25:25)
    51
    Gól vstřelil tým Švédsko (Emma Lindqvistová). (24:25)
    50
    Thale Rushfeldt Deilaová však rychle srovnává. (24:24)
    50
    Švédky rychlou výměnou přešly přes střed norské obrany a Tyra Axnérová je poslala do vedení. (23:24)

47
    Neskutečné! Johanna Bundsenová dostala pravou nohu skoro až pod břevno a vychytala osamocenou Oftedalovou! (23:23)
    47
    Sledujeme naprosto vyrovnaný zápas. Nina Koppangová vyrovnala. (23:23)
    45
    Nora Mörková proměňuje a vrací svému týmu vedení. (23:22)

45
    Právě Hagmanová složila Kristiansenovou a sedmičku budou střílet Norky. (22:22)
    45
    Nathalie Hagmanová nepohrdla! Je srovnáno. (22:22)
    44
    Chyba Norska v rozehrávce a z trháku se prosazuje Nathalie Hagmanová! (22:21)
    43
    Emma Lindqvistová vstřelila dvacátý gól Švédska. (22:20)
    43
    Rychlý brejk Norska. Stine Oftedalová dostala míč od Morkové a skóruje. (22:19)
    42
    Další švédská sedmička. Do branky šla tentokrát Silje Solbergová, ale Hagmanová zamířila přesně k tyči. (21:19)
    41
    Veronica Kristiansenová proběhla z pravé strany do brankoviště a skórovala. (21:18)
    40
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švédsko (Nathalie Mari Hagmanová).
    (20:18)

40
    Po faulu na Robertsovou budou Švédky střílet sedmičku. Navíc dvě minuty pro Aardahlovou. (20:17)

39
    Linn Blohmová se vyfaulovala! Po třetím trestu na dvě minuty pro ni zápas končí. (20:17)
    39
    Nora Mörková dává dvacátý gól Norska. (20:17)
    39
    Norky zaváhaly v obraně a dávaly si přednost, kdo na hraně brankoviště sebere míč. Tak to za ně udělala Ellin Hanssonová. (19:17)
    38
    Po dlouhé době skóruje i Švédsko! Postarala se o to Nina Koppangová. (19:16)
    37
    Nora Mörková se nenechala rozhodit střídáním Švédských brankářek a sedmimetrovým hodem překonala i Erikssonovou. (19:15)
    34
    První gól druhého poločasu střílí Nora Mörková. Tu na levé straně uvolnila Oftedalová. (18:15)
    30
    Na zakončení Kari Daleové z pivota už ale nestačila. (17:15)
    27
    Nora Mörková chytře přehodila švédskou brankářku a proměnila tak sedmimetrový hod. (16:15)

27
    Deilaová byla faulována Blohmovou. Sedmička a ještě dvě minuty pro Švédku. (15:15)
    26
    Marit Jacobsenová se štěstím překonala Bundsenovou. Ta si na míč sáhla, ale ten nakonec doskákal za brankovou čáru. (15:15)
    25
    Maren Nyland Aardahlová využila toho, že se švédská brankářka teprve vracela ze střídačky a lobem z poloviny hřiště ji překonala! (14:15)
    25
    Nina Koppangová prostřelila z devítky Lundeovou. (13:15)

24
    Linn Blohmová zasáhla rukama Daleovou a dostala dvouminutový trest. (13:14)
    23
    Norky středem vykombinovaly obranu Švédska. Volná Stine Oftedalová zase snižuje. (13:14)
    22
    Hezkou a rychlou souhru zakončila střelou zleva Emma Lindqvistová. (12:14)
    21
    Camilla Herremová skóruje z rychlého kontru a Norky jsou v kontaktu. Oddechový čas pro švédskou lavičku. (12:13)
    20
    Katrine Lundeová chytila střelu Axnerové. Pak odběhla na střídačku a pustila místo sebe do hry hráčku do pole. Vyplatilo se. Veronica Kristiansenová snížila. (11:13)
    19
    Poprvé je tu švédské vedení o tři góly! Z brejku se prosazuje Nathalie Hagmanová. (10:13)
    18
    Elin Hanssonová využila sehrávku do levého křídla. (10:12)
    17
    Z levého křídla se prosazuje Veronica Kristiansenová. (10:11)
    17
    Nathalie Hagmanová posílá Švédsko do dvoubrankového vedení. (9:11)
    15
    Stine Oftedalová utekla do trháku a proměnila. (9:10)
    14
    Norky měly prázdnou branku. V útoku ztratily a Nathalie Hagmanová trestá. (8:10)

13
    Vyloučení pro tým Norsko (Stine Skograndová). (8:9)
    13
    Linn Blohmová zakončila souhru do pivota. Navíc přišel faul a na norské straně se bude vylučovat. (8:9)
    13
    Na gól Koppangové rychle odpověděla Daleová. Je srovnáno. (8:8)
    12
    Gól vstřelil tým Švédsko (Nina Koppangová). (7:8)
    12
    Nora Morková se nemýlila. (7:7)
    11
    Stine Oftedalová zařídila snížení. (6:7)
    10
    Dobrý zákrok brankářky Bundsenové podtrhla gólem z rychlého kontru Jenny Carlsonová. (5:7)
    10
    Jamina Robertsová opět našla díru ve středu obrany a skórovala. (5:6)
    8
    Gól vstřelil tým Norsko (Stine Bredal Oftedalová). (5:5)
    8
    Jamina Robertsová se dokázala protlačit středem švédské obrany. (4:5)
    8
    Na konci hezké souhry byla Kari Brattset Daleová. (4:4)
    7
    Gól vstřelil tým Švédsko (Nina Koppangová). (3:4)
    7
    Jamina Robertsová zakončila z levého křídla. (3:3)
    7
    Stine Skograndová vrací vedení na stranu Norska. (3:2)
    6
    Brankářka Johanna Bundsenová trefila přes celé hřiště prázdnou branku soupeřek! (2:2)