Slovensko
13:1 (7:0, 1:0, 5:1)
Ukrajina
Štvrtok 25.07.2024, 17:00 • Zimný Štadión Piešťany • Reprezentácia do 18 rokov

V dnešnom zápase naši hokejisti porazili Ukrajinu vysokým gólovým rozdielom. Zápas výborne rozbehli už v prvej tretine. Po opatrnejšom druhom dejstve sme v poslednej časti opäť videli množstvo gólov. Bodku za zápasom spravili Ukrajinci, ktorí svojim jediným gólom v poslednej minúte zápase uzavreli skóre na 13:1. (19:22:00)

59:13
    Ukrajina práve strelila gól! Čisté konto v zápase napokon neudržíme. Čestný úspech za Ukrajinu zaznamenal ARTEM KAPUSTA.
    Asistencia : Nazar Danylenko

58:21
    Slovensko dalo gól! Svoj hetrik zavŕšil MICHAL SVRČEK, ktorý pri signalizovanom vylúčení prekonal Sviatnenka.
    Asistencie : Adrian Raška, Ján Chovan

57:12
    Slovensko dalo gól! Presilovku využívame vďaka LUKÁŠOVI TOMKOVI, ktorý využil dobrú nahrávku od Nemca.
    Asistencie : Adam Nemec, Timothy Kazda

56:53
    Šancu streliť gól v presilovej hre dostanú aj naši hokejisti. Za hrubosť si pôjde "oddýchnuť" Vystavkin.

55:19
    Oslabenie sme ustáli. Vďaka aktívnemu napádaniu našich a dobrému zákroku Henriqueza sa skóre nemení. Už sme v plnom počte.

53:19
    Po krosčeku Zubeka budeme hrať v oslabení. Ukrajina tak dostane šancu na skorigovanie výsledku.

51:54
    Adam Nemec mohol po individuálnej akcii pridať ďalší gól, ale Sviatnenko bol proti.

49:53
    Slovensko dalo gól! Druhú desiatku načal za našich ADAM GOLJER, ktorý prepálil všetko čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Patryk Zubek, Andreas Straka

49:20
    Slovensko dalo gól! MICHAL SVRČEK sa teraz pohral s ukrajinskou obranou aj brankárom Sviatnenkom a zvyšuje na okrúhlych 10:0.
    Asistencia : Ján Chovan

45:39
    Slovensko dalo gól! Navyšujeme skóre na 9:0. Chrenko výborne našiel pred bránou TIMOTHY KAZDU a ten učebnicovým bekhendovým blafákom nedal šancu brankárovi.
    Asistencia : Tomáš Chrenko

42:15
    Na začiatku tretej tretiny sme museli ubrániť ostávajúce sekundy z ukrajinskej presilovej hry, čo sa nám podarilo. Ukrajina aj po presilovke ostala v našom pásme, ale ku gólu to zatiaľ neviedlo.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine tempo zápasu upadlo. Videli sme menej gólov a prvé vylúčenia na oboch stranách. Tretia tretina začne 19:43.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:56
    Po podrazení Morávka budeme hrať oslabenie.

38:30
    Do dobrej šance sa natlačil Kalis, ale skóre zápasu sa zatiaľ nemení.

35:19
    Po chybe nášho brankára sa bude hrať 4 na 4.

34:14
    Opäť máme výhodu presilovej hry. Na trestnú lavicu za napadnutie putuje Mazko.

31:28
    Prvú presilovú hru v zápase sme nedokázali využiť. Najlepšie príležitosti si vypracovala Chrenkova formácia, ale gólom sa to neskončilo.

29:28
    Zahráme si prvú presilovú hru po zákroku Chaiku.

27:13
    Slovensko dalo gól! Brankár Sviatnenko dokázal udržať čisté konto len necelých osem minút. Prekazil mu ho ADAM NEMEC, ktorý zvýšil naše vedenie na 8:0.
    Bez asistencie

26:48
    Striedanie v tíme Slovensko:
    z ihriska odchádza Brezáni, prichádza Henriquez.

24:40
    Goljer našiel výbornou prihrávkou Kazdu, jeho strelu však pokryl Sviatnenko.

23:40
    Dobrá šanca našich, na hokejke mal gól Svrček, tesne netrafil bránu.

20:01
    Po prvej tretine vidíme striedanie brankárov na strane Ukrajiny.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Slováci v prvej tretine nedali Ukrajincom veľa priestoru na realizáciu a zasypali Shapovala až 23. streleckými pokusmi. Je z toho pohodlné vedenie 7:0. V prenose budeme pokračovať o niekoľko minút.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:13
    Slovensko dalo gól! Na rozdiel už siedmych gólov zvyšuje IVAN BERČÍK.
    Asistencia : Adam Goljer

17:48
    Slovensko dalo gól! Strieľame úspešne aj naďalej. svoj druhý zásah v zápase si pripisuje TOMÁŠ TOMAŠKOVIČ.
    Asistencie : Matej Bajza, Samuel Murín

13:29
    Slovensko dalo gól! Pri tomto zápase sa neradno odkloniť od obrazovky ak divák nechce prísť o gól. Dobre hrajúci MICHAL SVRČEK zužitkoval nahrávku od Jána Chovana a vedieme 5:0.

11:24
    Slovensko dalo gól! Gólostroj našich pokračuje aj naďalej. Nemec s Kazdom pripravili pozíciu pre TOMÁŠA TOMAŠKOVIČA, ktorý pridáva so šťastím ďalší zásah našich hokejistov.
    Asistencie : Timothy Kazda, Adam Nemec

9:17
    Slovensko dalo gól! Slovensko vedie nad Ukrajinou už 3:0. po akcii ktorá začala u Goljera a pokračovala u Murína sa do streleckej listiny zapísal ALEX MIŠIAK.
    Asistencie : Samuel Murín, Adam Goljer

8:53
    Slovensko dalo gól! Tak Slováci sú pri chuti, ďalší gól pridáva TIMOTHY KAZDA . Bez asistencie.

7:24
    Slovensko dalo gól! Po dobrej akcii Svrčeka ostal puk pred bránkovou čiarou. Pohotový pri dorážke bol JÁN CHOVAN. Slovensko sa tak dostáva do vedenia 1:0. Asistencia : Michal Svrček

3:59
    Slováci sa snažia hrať ofenzívne, Ukrajina si pomáha zakázaným uvoľnením. Ostávame v útočnom pásme.

2:50
    Do brejku sa dostali aj Ukrajinci, ale Brezáni bol v našej bráne pozorný.

1:01
    Prvú minútu začali Slováci aktívne a strávili ju v útočnej tretine. Do prečíslenia sa dostával Chrenko s Kazdom, ale gólom to zatiaľ neskončilo.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Slovensko: Brezáni (Henriquez) – Zubek, Goljer, Kalman, Rusznyak, Tkáč, Raška, Bajza, Tomaškovič – Svrček, Morávek, Chovan – Nemec, Chrenko, Kazda – Murín, Straka, Mišiak – Tomka, Kalis, Rácz – Berčík
    Tréner: Martin Dendis

Ukrajina: Shapoval (Sviatnenko) – Stupnitskyi, Skyba, Sukhytskyi, Kubets, Romanov, Filippov, Kovalenko, Mazko – Naumenko, Staiko, Vystavkin, Vasiak, Arkhypenko, Skorokhod, Kuchuk, Zherebko, Chaika, Kapusta, Danylenko, Vystotenko
    Tréner: Oleksandr Bobkin

Rozhodca: Peter Stano, Marek Žák.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Lukáš Sidor

Góly a asistencie: 8. Chovan (Svrček), 9. Kazda, 10. Mišiak (Murín, Goljer), 12. Tomaškovič (Kazda, Nemec), 14. Svrček (Chovan), 18. Tomaškovič (Bajza, Murín), 19. Berčik (Goljer), 28. Nemec, 46. Kazda (Chrenko), 50. Svrček (Chovan), 50. Goljer (Zubek, Straka), 58. Tomka (Nemec, Kazda), 59. Svrček (Raška, Chovan) – 60. Kapusta (Danylenko)

Rozhodca: Peter Stano, Marek Žák