Argentína – Irak 3:1 (kon.) | Domin. republika – Španielsko 1:3 (kon.) | Ukrajina – Maroko 2:1 (kon.)
Uzbekistan – Egypt 0:1 (kon.) | Izrael – Paraguaj 2:4 (kon.) | N. Zéland – USA 1:4 (kon.)
Francúzsko – Guinea 1:0 (kon.) | Japonsko – Mali 1:0 (kon.)
Dominikánská republika
1:3 (1:1)
Španielsko
cz Sobota 27.07.2024, 15:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Olympijské hry - muži • 2 • Skupina C

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů. (17:18:30)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:4. Rohy: 1:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:7.

Je dobojováno. Španělsko si s oslabeným soupeřem ve 2. poločase poradilo a po trefách Álexe Baeny a střídajícího Miguela Guttiérreze slaví vítězství 3:1. V prvních pětačtyřiceti minutách se prosadil Fermín Lopez a za Dominikánskou republiku Angel Montes de Oca. V nastaveném čase 1. poločasu pak viděl zbytečnou červenou kartu Edison Azcona. Ve druhém dějství už to měla Dominikánská republika hodně těžké, téměř se nedostávala k míči a Španělé mohli přidat i více branek.

90+9

90+6
    Španělé pokračují v držení míče a nikam se sním už v závěru zápasu neženou.

90+4
    Centr Jose de Leona do vápna byl příliš dlouhý a končí až mimo hrací plochu. Rozehrávat od branky bude Arnau Tenas.

90+3
    Žlutá karta pro tým Španělsko (Jon Pacheco).

90+2
    Španělsko pokračuje v dominanci i v závěru zápasu, hráčům Dominikánské republiky balon vůbec nepůjčuje a míč létá rychle z nohy na nohu kousek za půlící čárou.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Dominikánská republika:
    ze hřiště odchází Heinz Mörschel, přichází Josué Báez.

88
    Dominikánská republika se po delší době dostala na polovinu soupeře, faul Petera Federica ale její útočnou snahu zastavuje.
    85. Střela Benata Turrientese levačkou končí na tyči.

85
    K míči se dostal kousek za velkým vápnem Benat Turrientes, posunul si jej na levačku a vypálil. Jeho pokus končí na pravé tyči, od které se odráží do zámezí.
    83. Pokus Diega Lopeze z úhlu a zákrok Enrique Bösla.

83
    Po dobré přihrávce do vápna zkusil střídající Diego Lopez překvapit Enrique Bösla střelou z úhlu, ten byl ale pozorný a chytá.

82
    Hráči Španělska jsou i nadále na míči a nikam teď už nepospíchají. Míč létá kolem vápna Dominikánské republiky ze strany na stranu.

80
    Kroucený centr do vápna si našel na zadní tyči Eric Garcia, svojí hlavičku ale posílá nad břevno. Rozehrávat bude Enrique Bösl.

78
    ze hřiště odchází Francisco Marizán, přichází José de León.

77
    Střídání v týmu Španělsko:
    ze hřiště odchází Fermín López, přichází Diego López,
    ze hřiště odchází Álex Baena, přichází Beñat Turrientes.

Jakub Holínka

Góly: 38. Montes de Oca (Azcona) – 24. F. López, 55. Baena (Oroz), 70. Gutiérrez (F. López)

Karty:   45+2. Cubarsí (ESP), 90+3. Pacheco (ESP)   45+1. Azcona (DMR)

Dominikánská republika: Bösl – Pujol, de Lucas, Urbáez – Marizán (78. de León), de la Cruz (59. Ureña), Mörschel (89. Báez), Montes de Oca, Lemaire (59. R. Núñez) – Lorenzo (46. Federico), Azcona (C).
    Náhradníci: Valdez – Jungbauer.

Tréner: Ibai Gomez

Španielsko: Tenas – Sánchez, E. García, Cubarsí (66. Pacheco), Miranda (66. Gutiérrez) – Barrios (66. Bernabé) – F. López (77. D. López), Baena (77. Turrientes) – Oroz, Ruiz (C), S. Gómez.
    Náhradníci: J. García – Omorodion.

Tréner: Santi Denia

Rozhodca: Al Naqbi – Al Rashadi, Suroor (UAE)