Argentína – Irak 3:1 (kon.) | Domin. republika – Španielsko 1:3 (kon.) | Ukrajina – Maroko 2:1 (kon.)
Uzbekistan – Egypt 0:1 (kon.) | Izrael – Paraguaj 2:4 (kon.) | N. Zéland – USA 1:4 (kon.)
Francúzsko – Guinea 1:0 (kon.) | Japonsko – Mali 1:0 (kon.)
Japonsko
1:0 (0:0)
Mali
cz Sobota 27.07.2024, 21:00 • Bordeaux Stadium, Bordeaux • Olympijské hry - muži • 2 • Skupina D

Tohle by bylo z dnešního přenosu ode mě vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou! (23:02:32)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 18:6.

Máme za sebou konec dnešního utkání mezi Japonskem a Malim, které nakonec skončilo vítězstvím Japonska 1:0. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale zejména opatrný, kdy se oba týmy zdržovaly na míči, ale šancí jsme moc neviděli. Ve druhém poločase otevřel skóre utkání až v 82. minutě Jamamoto, který dorážel do prázdné brány. V 95. minutě byla po zhlédnutí u videa nařízena penalta pro Mali. Tu zahrával Doumbia, který míč poslal mimo bránu, když míč minul levou tyč. Japonsko si tak bere z dnešního zápasu 3 body.

90+9

90+8
    Diallo se nacházel v ofsajdu, který následně signalizovala asistentka rozhodčí.
    90+6. Penalta

90+6
    Doumbia neproměňuje pokutový kop, který umístil příliš vlevo, když míč minul levou tyč.
    90+5. Ruka v japonském pokutovém území, Mali může v nastavení srovnat z pokutového kopu!

90+5
    Byla nařízena penalta pro Mali. Po zhlédnutí situace u videa se hlavní rozhodčí rozhodla nařídit pokutový kop pro Mali. Jeden z japonských hráčů zahrál míčem rukou v šestnáctce, což ihned reklamovali hráči Mali. Nakonec se to potvrdilo a Mali budou mít šanci vyrovnat.

90+2
    Hlavní rozhodčí nyní běží zkoumat k videu, zda se nejednalo o možnou ruku ve vápně Japonců.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
    90. Golman Diarra dokonale přečetl záměr japonského hráče

90
    Fudžita obdržel přihrávku do běhu od svého spoluhráče v šestnáctce Mali, dostal se k zakončení, ale jeho rána skončila přímo v rukou gólmana Diarry.

90
    Mali se dopustili útočného faulu u šestnáctky Japonska, které tak bude rozehrávat.

88
    Střídání v týmu Japonsko:
    ze hřiště odchází Rihito Jamamoto, přichází Sota Kawasaki.

86
    Fudžita fauloval Diomandého na útočné polovině a tento přestupek ihned hlavní rozhodčí pískla.