Veľká Británia - Španielsko 4:0 (kon.) | Belgicko - Írsko 2:0 (kon.)
Holandsko - Juhoafrická republika 5:3 (kon.) | Austrália – Argentína 1:0 (kon.)
Nemecko – Francúzsko 8:2 (kon.) | India – Nový Zéland 3:2 (kon.)
koniec udalosti
India – Nový Zéland

3:2

(0:1, 1:0, 1:0, 2:1)

cz Sobota 27.07.2024, 17:30 • Stade Yves-du-Manoir 2, Paříž • Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Skupina B

Indie dokázala tento zápas vyhrát díky pozdnímu gólu v předposlední minutě hry. (21:05:24)

60
    Hayden Philips to vzal na sebe, jeho rána míří vedle branky.

59
    Indie právě vstřelila branku!
    HARMANPREET SINGH dává gól z penalty, a tak se Indie dostává do vedení.

58
    Hráči Indie nyní diktují tempo hry, ale Harmanpreet Singh neprostřelil hradbu těl před brankou.

58
    Indie bude nyní rozehrávat trestný roh.

56
    Sledujeme nyní nepříliš atraktivní hru, ani jeden celek se nemůže prosadit.

56
    Indie se nyní dostala do zajímavé střelecké pozice, ale pokus o střelu byl zblokovaný.

55
    Pět minut hry nás dělí od konce poslední čtvrtiny, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.

54
    Nový Zéland pokračuje v dobré hře, další trestný roh Nového Zélandu přinesl střelecký pokus Kane Russella.

53
    Nový Zéland právě vstřelil branku!
    SIMON CHILD se prosazuje po trestném rohu. Tvrdou ránou dokázal prostřelit brankáře, máme vyrovnáno. Míček proskákal až za brankovou čáru!

53
    Lane to vzal nyní na sebe a po trestném rohu se dostal k zakončení. Jeho rána byla zastavená brankářem.

52
    Tlak a aktivní hra Nového Zélandu přinesla trestný roh, ale tým se k zakončení nedostal.

49
    Sean Findlay se natahoval po přihrávce spoluhráče, ale svou hokejkou na míček nedosáhl. Hrát tak budou jeho soupeři.

48
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

47
    Indie vstoupila do poslední části aktivně, rozehrává další trestný roh. Amit Rohidas to vzal na sebe, ale jeho rána byla zblokovaná.

46
    Indie mohla navýšit své vedení, ale Sukhjeet Sing neprostřelil brankáře soupeře.