Jomkoh, Kedren (THA) / Popov C., Popov TJ (FRA) 21:14, 21:19
    Jamagučiová (JPN) / Htarová (MYA) 21:12, 21:10

Kim S, Kong (KOR) / Crastová, Pannappaová (IND) 21:18, 21:10
    Macujamaová, Šidaová (JPN) / Mapasaová, Yuová (AUS) 21:18, 21:14
    Päk, I (KOR) / Fruegaardová, Thygesenová (DEN) 18:21, 21:9, 14:21

Nguyen (IRL) / Zilberman (ISR) 21:17, 19:21, 21:13
    Hoki, Kobajaši (JPN) / Lee, Wang (TPE) 16:21, 10:21
    Axelsen (DEN) / Dahal (NEP) 21:8, 21:6

Kititharukulová, Prajongjaiová (THA) / Lambertová, Tranová (FRA)
    Kang, So (KOR) / Král, Mendrek (CZE) 21:12, 21:17
    Astrup, Rasmussen (DEN) / Chiu, Yuan (USA) 21:13, 21:16

Chybí odehrát už pouze zápas Kititharukulová, Prajongjaiová (THA) / Lambertová, Tranová (FRA).

22:43
    21:12, 21:17. Takovým výsledkem podlehla česká dvojice Ondřej Král, Adam Mendrek jihokorejským favoritům Kangovi a So. Do dalších bojů ve skupině jistě povzbudivý výkon. Dobrá práce.

22:39
    V koncovce setu se už ovšem Korejci mírně vzdalují, dostali se do vedení 18:15.

22:35
    Velmi sympatický výkon české dvojice pokračuje, drží se na dostřel (14:13)

22:29
    Mužská dvouhra po dlouhém druhém setu srovnáno. Izraelec Zilberman po výsledku 21:19 srovnal na 1:1. Hraje se i další utkání. Jedná se mužskou čtyřhru Astrup, Rasmussen (DEN) / Chiu, Yuan (USA). Dánové vedou 1:0 na sety.

22:28
    Češi i stále drží ve druhé sadě krok, je to 7:7.

22:24
    Pěkný začátek do druhého setu, po pár povedených útocích zejména ze strany Mendreka je to 3:3.

22:18
    První sada nakonec končí 21:12 pro Soa s Kangem. V závěru setu Korejci české dvojici odskočili.

22:15
    Korejci se podle předpokladů blíží vítězství v prvním setu, nyní vedou 16:11. Češi se však poměrně drží.

22:11
    Mezitím již skončil zápas Viktora Axelsena. Dánská badmintonová osobnost nedala svému soupeři z Nepálu ani čuchnout – 21:8, 21:6.

22:09
    Korejci si vybudovali menší náskok, vedou 9:6. Král s Mendrekem zatím předvádějí sympaticky výkon.

22:04
    Utkání již bylo odstartováno. Nyní 2:2. Češi mohou proti velkým favoritům jen a pouze překvapit.

21:58
    Je čas na českou stopu! Zanedlouho odstartuje zápas mezi dvojicí Ondřej Král, Adam Mendrek a jihokorejskými mistry světa Kang, So.

21:54
    Zápas Hoki, Kobajaši (JPN) / Lee, Wang (TPE) je uý u svého konce. Druzí jmenování sice byli mírnými outsidery, své japonské soupeře ovšem porazili celkem hladce 21:16, 21:10.

Nguyen a Axelsen mezitím ovládly první sety svých zápasů a mají nakročeno k výhře.

21:28
    A nasazené dvojky ženské čtyřhry z Jižní Koreje Päk a I na Dánky opravdu nestačily! Třetí sadu prohrály poměrem:14 21. Ve zbývajících skupinových zápasech tak budou muset dost zabrat. Naopak pro dánský pár Fruegaardová, Thygesenová se jedná o velmi cenný skalp.