koniec udalosti
Celodenný liveblog

cz Sobota 27.07.2024, 08:30Olympijské hry - badminton

22:43
    21:12, 21:17. Takovým výsledkem podlehla česká dvojice Ondřej Král, Adam Mendrek jihokorejským favoritům Kangovi a So. Do dalších bojů ve skupině jistě povzbudivý výkon. Dobrá práce.

22:39
    V koncovce setu se už ovšem Korejci mírně vzdalují, dostali se do vedení 18:15.

22:35
    Velmi sympatický výkon české dvojice pokračuje, drží se na dostřel (14:13)

22:28
    Češi i stále drží ve druhé sadě krok, je to 7:7.

22:24
    Pěkný začátek do druhého setu, po pár povedených útocích zejména ze strany Mendreka je to 3:3.

22:18
    První sada nakonec končí 21:12 pro Soa s Kangem. V závěru setu Korejci české dvojici odskočili.

22:15
    Korejci se podle předpokladů blíží vítězství v prvním setu, nyní vedou 16:11. Češi se však poměrně drží.

22:09
    Korejci si vybudovali menší náskok, vedou 9:6. Král s Mendrekem zatím předvádějí sympaticky výkon.

22:04
    Utkání již bylo odstartováno. Nyní 2:2. Češi mohou proti velkým favoritům jen a pouze překvapit.

21:58
    Je čas na českou stopu! Zanedlouho odstartuje zápas mezi dvojicí Ondřej Král, Adam Mendrek a jihokorejskými mistry světa Kang, So.

18:48
    Z pohledu českého fanouška je večerní blok jistě ten nejzajímavější. Nejdříve ve 22:00 se představí český pár Ondřej Král, Adam Mendrek, který bude čelit jihokorejským mistrům světa!