Dvojhra – muži a ženy sk (kon.) | Zmiešaná štvorhra (kon.)
Dvojhra – muži a ženy sk (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra – muži a ženy

cz Sobota 27.07.2024, 20:00 • South Paris Arena 4 • Olympijské hry - stolný tenis • 1. kolo

Dnešní zápasy dvouher jsou u konce a my se na vás budeme těšit u dalších přenosů. (23:46:44)

Sibel ALTINKAYA (TUR) – Xia Lian NI (LUX): 2:4

Stejně jako Ionescovi vyšel obrat z 0:3 na 4:3, tak se ze stejného počinu raduje i Mino, který také po obratu porazil Luua 4:3 (-9,-9,-9,9,7,4,8).

Ionescu skutečně dokonal fantastický obrat proti Arunovi z 0:3 na 4:3 (-8,-9,-6,8,10,9,11).

Ženský turnaj pro dnešek končí překvapivým vítězstvím Potové proti Shanové 4:3 (7,-7,-10,-6,6,6,8).

Pořadatelé mohou začít s přípravami na zitra na stole číslo 3, kde Niová porazila svou soupeřku z Egypta 4:2 (10,3,7,-9,-10,6).

Podobně na tom může být i psychika Ionesca, který právě srovnal na 3:3 potom, co ještě nedávno prohrával 0:3.

S přehledem teď Mino vyhrál 6.set a půjde do rozhodujícího s velkou mentální výhodou.

Potová srovnala utkání s Němkou na 3:3 a současně výborně vstoupila do rozhdoujícího setu, ve kterém už vede o míčky.

Mino se možná konečně dostal do herní pohody a vyhrál další set 11:7. Bude to ale stačit na obrat z 0:3 na 4:3.

Ionescu odvrátil Arunovy 4 mečboly a vyhrál pátý set 12:10.

Australská senzace se prozatím nekoná, Mino vyhrál 4.set s výsledkem typickým pro tento zápas a to 11:9.

Potová se ještě snaží zdramatizovat své utkání, ve kterém právě vyhrála 5.set výsledkem 11:6.

Ionescu v sobě posbíral zbytky sil a získal 4.set s Arunou poměrem 11:8.

Třetí set si s výsledkem 11:6 zapisuje i Aruna a totožný výsledek přiřkl 3.set i do týmu Němky Shanové.

Rýsuje se nám obrovské překvapení. Mino, který měl podle předpokladů jednoznačně porazit svého konkurenta v Austrálie nyní prohrál již třetí set neměnným výsledkem 9:11.

Aruna ukazuje mladíkovi z Rumunska své kvality a především zkušenosti. Na konto Nigerijce putuje i druhý set, který vyhrál 11:9.

61 letá hráčka z Lucemburska je opět blíže postupu. Po třetím setu, který vyhrála 11:7 jí chybí už jen jediný.