Česko – Nemecko 0:1 (kon.)
Česko
0:1 (0:1)
Nemecko
cz Sobota 27.07.2024, 02:30 • Sunshine Coast Cauldron • Majstrovská sveta lekárskych tímov • O 11. - 12. miesto

Skončilo nám poslední vystoupení Česka na Mistrovství světa lékařů. V souboji o jedenácté místo svěřenci Lukáše Trejtnara nestačili na Německo. O jedinou branku se v prvním poločase postaral Hasan a rozhodl o tom, že naše reprezentace odjíždí ze šampionátu s dvanáctým místem.

Děkujeme všem, kteří podporovali náš výběr a budeme se těšit na příští rok, kdy se šampionát uskuteční v Irsku. (05:10:11)

80

79
    Chmela měl na hlavě srovnání, brankář soupeře ale skvělým zákrokem jeho zakončení zneškodnil!

75
    Točík poslal míč do vápna, tentokrát se k hlavičce dostal Šindelář, ani on ale nemířil přesně.

70
    V krátkém sledu dva rychlé brejky Německa, Ondřej Kočí ale předvádí skvělé zákroky a drží naděje našeho týmu.

60
    Buchvald poslal výborný míč do vápna, Hála hlavičkuje z dobré pozice nad.

50
    Druhý poločas se nese v podobném duchu jako ten první. Česko je aktivnějším týmem, drží míč častěji na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.

41

Skončil první poločas, ve kterém Česko prohrává o jednu branku. Za Německo se prosadil Florian Hasan a náš západní soused vytěžil z minima maximum.

40

30
    Česko je aktivnějším týmem, tentokrát to zkoušel Hladiš z boku, nebyl ale úspěšný.

25
    Německo právě vstřelilo branku! Po pětadvaceti minutách se poprvé mění skóre! FLORIAN HASAN se dostal za obranu, udělal klíčku brankáři a neomylně zakončil! – 0:1.

15
    Točík mohl otevřít skóre dnešního utkání, brankáři zvládl udělat kličku, zakončit ale nedokázal, neboť se skvěle vrátil obránce soupeře.

10
    Prvních deset minut za námi, Česko je aktivnějším týmem.

Omlouváme se za technické problémy, které se naskytly. Na odstranění problémů pracujeme.

1

-2
    Právě zazněly hymny obou států. Zápas o jedenácté místo co nevidět začne. V Sunshine Coast je aktuálně osmnáct stupňů a naše reprezentace si užívá poslední hodiny na půdě protinožců.