Dvojhra – muži a ženy sk (kon.) | Dvojhra – muži a ženy (kon.)
Zmiešaná štvorhra (kon.) | Dvojhra – muži a ženy sk (kon.)
koniec udalosti
Zmiešaná štvorhra

cz Nedeľa 28.07.2024, 16:00 • South Paris Arena 4 • Olympijské hry - stolný tenis • Štvrťfinále

Čtvrfinále smíšené čtyřhry jsou za námi a přinesla tyto výsledky:
    Ionescu, Szocsová (ROU) : Lim, Shin (KOR) 0:4
    Karlsson, Kallbergová (SWE) : Ri, Kim (PRK) 1:4
    Wang, Sun (CHN) : Lin, Chen (TPE) 4:2
    Wong, Doo (HKG) : Robles, Xiaová (ESP) 4:2 (18:07:37)

Je známa poslední dvojice, která postupuje do semifinále. Po vítězství 4:2 (-7,6,-6,7,9,3) je to čínské duo Wang, Sun.

Wong a Doo po vítězství 4:2 (-9,9,4,-10,2,8) postupují do semifinále OH ve smíšené čtyřhře.

Vyhraný set v poměru 11:9 posouvá do výhodného vedení i čínskou dvojici.

Wong a Doo v 5.setu naprosto dominovali a získali set se ztrátou pouhých 2 bodů.

A je srovnáno i na vedlejším stole v utkání Wang, Sun proti Lin, Chen, kde došla čínská dvojice k zisku 4.sady poměrem 11:7.

Dvojice Wong, Doo přichází o další set a navíc v průběhu setu obdržela žlutou kartu, takže si ve zbytku utkání bude muset dávat pozor.

Do vedení jde znova i dvojice Lin, Chen.

Přestože šly první míčky v setu na stranu španělské dvojice, tak právě duo z Hong Kongu získalo set s pohodlným náskokem 11:4.

Velmi vyrovnané sety teď vyhrály na obou stolech favorité. Wong, Doo poměrem 11:9 a Wang, Sun 11:6.

Aby těch překvapení nebylo málo, do vedení jde i poslední dvojice, která ještě na turnaji zastupuje evropské barvy.

Překvapivý set na svou stranu získala dvojice Lin, Chen z Tchaj-wanu v poměru 11:7. Uvidíme, co si do zbytku zápasu připraví čínská dvojice.

Na druhém stole hraje pár z Hong Kongu, kterým je Wong a Doo. S nimi změří síly španělský pár Robles, Xiao.

Na stole číslo 1 je to souboj Činy, za kterou startují Wang a Sun proti Tchaj-wanu, který reprezentují Lin a Chen.

Začala 2.polovina čtvrtfinálových soubojů smíšených dvojic ve stolním tenise.

Druhým postupujícím je dvojice ze severu Korejského poloostrova Kim, Ri, která přešla přes Karlssona a Kallbergovou 4:1 (7,8,-9,4,8).

Zprvu se zdálo, že dvojice Ionescu, Szocsová dokáže vyhrát aspoň 1 set, když ve 4.sadě vedla 7:5, jenže pár Lim, Shin na to měl jiný názor a vyhrál i 4.set. Po vítězství 4:0 (11,8,8,8), tak dvojice Lim, Shin postupuje do semifinále turnaje.

Dvojice se Severní Koreje se rozhodla nepřipustit své soupeře do koncovky, aby nemusela řešit stejné problémy jako ve 3.setu a zvítězila hladce 11:4.