Dvojhra – muži a ženy sk (kon.) | Dvojhra – muži a ženy (kon.)
Zmiešaná štvorhra (kon.) | Dvojhra – muži a ženy sk (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra – muži a ženy

cz Nedeľa 28.07.2024, 10:00 • South Paris Arena 4 • Olympijské hry - stolný tenis • 1. kolo

Sarah HANFFOUOVÁ (CMR) – I-Ching CHENG (TPE) 0:4

Poslední utkání dopoledního programu je u konce a vítězem se stal Jorgič, který přemohl Queka 4:2 (-8,4,8,11,-3,7)

Své má splněno i Jang, který porazil Gonzaleze 4:1 (7,5,6,-8,7).

Zeng výsledkem 4:3 (5,3,-11,6,-9,-13,5) ukončuje zápas proti Malobabičové a uvolňuje stůl pro poslední zápas dopoledního programu mezi Jorgičem a Quekem.

Konec je i na stole číslo 3, kde Cheng porazila Hanffouovou 4:0 (10,5,1,12).

5.set už si Batraová pohlídala a postupuje přes Hursey výhrou 4:1 (8,10,9,-9,5).

Obrovské překvapení v podání Portugalky Yu. Na její pálce končí velká favoritka Jeon, které nedovolila ani jeden set. Yu – Jeon 4:0 (7,6,11,9).

Poměrně blízko se držel Egypťan v utkání s Polákem Redzimskim. Ani jednom to však na výhru setu nestačilo, a tak postupuje do druhého kola Polák po výhře 4:0 (8,7,14,8).

Togami nechtěl zbytečně natahovat utkání a Wanga porazil hladce 4:0 (3,6,7,11).

Kallberga nemusí mrzet nevyužité příležitosti na ukončení zápasu z pátého setu. Dalo to sice Švédovi zabrat, ale s Idowuem si poradil 4:3 (7,-11,4,6,-12,-6,9).

Kožul odvrátil 4 setbally a nedovolil pokračování zápasu do sedmého setu. Inda tedy porazil výsledkem 4:2 (-10,9,6,7,-8,10).

Pesotská další obrat nedovolila a porazila Paranangovou 4:3 (2,-9,-9,6,4,-7,5).

Hayatová splnila očekávání a soupeřce z Itálie nedala ani tu nejmenší šanci. Zápasem prošla hladce 4:0 (1,3,4,5).

Severokorejská hráčka Pyon překvapila pařížské publikum a porazila Doo 4:1 (8,7,-10,7,4).

Dalším postupujícím je Kao, který porazil Alamiana 4:1 (7,2,-9,5,4). Ve 2.kole vyzve Ionesca, který má za sebou 7 setů ze včerejšího večera.

Nad nepovedený vstup do zápasu se dokázal povznést Chuqin Wang a porazil Yanga Wanga 4:1 (-7,3,4,9,4).

Souboj Kallbergové s Akulovou měl nabídnout vyrovnaný zápas, který mohl přinést i maximální počet setů. Akulová však veškeré predikce naprosto rozcupovala a porazila švédskou soupeřku 4:0 (4,9,7,8).

Slovák Wang předvádí fanouškům, že do Paříže rozhodně nepřijel pouze na výlet. Poměrem 11:7 krade první set světové jedničce!!!

Postupuje také Jha, který zaskočil svého asijského protivníka a zvítězil 4:2 (-8,8,2,2,-8,10).

Assar po výhře 4:1 (6,6,-7,5,8) postupuje do druhého kola. Tam na něj čeká Mino, jež včera svedl vyrovnaný souboj s obratem z 0:3.

I druhý ženský zápas už zná vítězku. Szocsová si v něm poradila se Zhou 4:1 (-9,4,3,7,9).

První utkání zná svého vítěze, nebo spíše vítězku. Sun porazila Takahaskiovou 4:0 (3,6,6,5).