Írsko - Austrália 1:2 (kon.) | India - Argentína 1:1 (kon.)

1:2

(0:1, 1:1, 0:0, 0:0)

cz Pondelok 29.07.2024, 10:00Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Skupina B

Ode mě je to v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u pozemního hokeje zase někdy příště. (11:31:18)

Dnešní utkání je u konce. Australané nakonec poráží Iry 2:1 díky brankám Weyera z první a Goverse ze druhé čtvrtiny zápasu. Za poražený tým se trefil Cole po pětadvaceti minutách hry. Australané si tak po výhře nad Argentinou připisují druhé vítězství. Irové prohráli podruhé na turnaji. a komplikují si cestu do play off.

60
    Konec utkání.

60
    Craig ještě v poslední vteřině mohl vylepšit skóre zápasu, leč branku netrefil.

60
    30 vteřin před koncem mají Australané míč ve svém držení na polovině soupeře a kontrolují hru.

60
    Začíná poslední minuta utkání.

58
    Irové se nyní tlačili do branky soupeře. McKee ale nedovoleně bránil soupeři a po útočném faulu o míč přichází.

57
    Irové parádně přenesli hru na pravou stranu hřiště, z čehož rezultovalo zakončení Murrayho. To však zblokoval obětavý Beltz.

56
    Nepovedená rozehrávka Irů od Marshalla a Australané jsou opět na míči, což jim nyní náramně vyhovuje.

55
    Už mohlo být rozhodnuto! Craig dostal nahrávku z levé strany přímo před branku a tečoval hrací předmět. Naneštěstí pro jeho Austrálii ale zamířil jen vedle branky.

53
    Walker pádil na druhou stranu hřiště po levé straně. Postupně ale ztratil rychlost a australská obrana opět zasáhla.

52
    Zády k brance dostal míč do hole Johnson, který se snažil vytočit do střelecké pozice. Obrana Austrálie však perfektně zafungovala a míč mu sebrala.

50
    Utkání vstupuje do své poslední desetiminutovky. Australané i nadále vedou o jednu branku.

49
    Ephraums se šikovně natlačil do střeleckého kruhu, kde se nechal faulovat a jeho tým bude zahrávat trestný roh.

49
    Vysoký míč dopředu si podle rozhodčího zpracoval Brand rukou, hrát tak mohou Irové.

48
    Ephraums se otočil před brankou soupeře a zkoušel pálit. Jeho pokus skončil pouze na výstroji brankáře Harteho.

47
    Australané se rozhodně nechtějí v úvodu poslední čtvrtiny nikam schovávat a hned od úvodu se tlačí dopředu.