Japonsko – Nemecko 26:37 (kon.) | Slovinsko – Chorvátsko 31:29 (kon.) | Egypt – Dánsko 27:30 (kon.)
Švédsko – Španielsko 29:26 (kon.) | Francúzsko – Nórsko 22:27 (kon.) | Argentína – Maďarsko 25:35 (kon.)
Egypt
27:30 (9:19)
Dánsko
cz Pondelok 29.07.2024, 14:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • Olympijské hry - muži • 2 • Skupina B
    60
    V poslední sekundě ještě uzavírá skóre duelu Thomas Arnoldsen. (27:30)
    60
    Mohab Abdelhak ještě snižuje na rozdíl dvou branek. Ale už je asi pozdě. (27:29)
    59
    Jahíja Umar vymetl z devítky horní růžek a je to už jen o tři góly! 90 sekund do konce. (26:29)
    55
    Ahmed Adel se opět prosazuje z pivota. (25:29)
    54
    Mathias Gidsel se středem prosmýkl až k brankovišti za zase dal Dánům trochu klidu. (24:29)
    54
    Umar prostrčil na Ahmeda Adela a ten z pozice pivota skóruje. (24:28)
    52
    Dánové po gólu soupeře okamžitě rozehráli, Egypťané se nestihli vrátit a Mathias Gidsel přidal trefu z trháku. (23:28)
    52
    Gól vstřelil tým Egypt (Sajf Al-Dirá). (23:27)
    51
    Thomas Arnoldsen vrací Dánsku pětibrankový náskok. (22:27)
    51
    Mohab Abdelhak na druhé straně proměnil svou šanci. (22:26)
    49
    Mikkel Hansen uspěl i proti Handávímu, který se na sedmimetrový hod vrátil do branky. (21:26)
    48
    Jahíja Al-Dirá se prosazuje po souhře se Zajnem. (21:25)
    48
    Teď už se Mathias Gidsel prosadil. (20:25)
    46
    Jahíja Umar proměnil sedmičku. V dánské brance se momentálně nachází Emil Nielsen, který nahradil Landina. (20:24)
    45
    Také Dánové sehráli akci do pivota a Magnus Saugstrup Jensen skóruje. (19:24)
    45
    Skvělá souhra do pivota, kterou zakončil Adel. (19:23)
    44
    Mikkel Hansen svou druhou sedmičku v zápase proměnil. Na rozdíl od té první. Zamířil pod nohy gólmana. (18:23)

44
    Nyní ale uvidíme dánskou sedmičku. Abdelhak fauloval Gidsela a dostal také dvouminutový trest. (18:22)
    43
    Jahíja Al-Dirá se prosadil z pozice střední spojky mezi dvěma bránícími hráči. Už jen čtyřgólový rozdíl... (18:22)

43
    Vyloučení pro tým Dánsko (Magnus Landin). (17:22)
    42
    Umar Al-Wakil přidává další egyptský gól a většina haly je teď na straně Egypta! (17:22)
    41
    Egypťané se přibližují už na rozdíl šesti gólů. Ve druhém poločase vedou o čtyři. (16:22)
    38
    Dánové trochu polevili v koncentraci. Ahmed Adel proměňuje akci do otevřenější obrany. (15:22)
    37
    Egypťané snižují. (14:22)
    37
    Simon Pytlick překonal Alyho pěknou střelou z dálky. (13:22)
    36
    Gól vstřelil tým Egypt (Alí Zajn). (13:21)
    35
    Umar snížil proměněnou sedmičkou. (12:21)
    35
    Brankář Landin poslal do brejku Jensena a ten proměnil. (11:21)
    34
    Gól vstřelil tým Dánsko (Mathias Gidsel). (11:20)
    32
    Egypťané začali druhou půli dvěma góly v řadě. Prosadil se Jahíja Umar. (11:19)
    31
    Aly si hned připsal dobrý zákrok a z následného protiútoku snížil Mohab Abdelhak. (10:19)
    30
    V samotném závěru první půle se dostal do trháku Emil Jakobsen, který bezpečně proměnil. (9:19)
    29
    Z levé strany skóruje Sajf Al-Dirá. (9:18)
    28
    Po trefě Mathiase Gidsela tu poprvé v utkání máme desetibodový rozdíl. (8:18)
    27
    Z pravé strany zamířil pod víko Simon Pytlick. Dánská střelba je skvělá. (8:17)
    27
    Sajf Al-Dirá na levém křídle naznačil, že si míč povede směrem od brány na levou ruku. Pak ho ale převzal do pravé a obstřelem kolem obránce a na zadní tyč skóruje. Pěkný gól. (8:16)
    26
    Thomas Arnoldsen využil souhru s pivotem a přidává další gól. (7:16)
    25
    Gól vstřelil tým Egypt (Sajf Al-Dirá). (7:15)
    25
    Střední spojka Thomas Arnoldsen přidal patnáctý dánský gól. (6:15)
    24
    Ze středu se natlačil mezi bránící hráče Simon Pytlick, který následnou šanci zužitkoval. (6:14)

23
    Vyloučení pro tým Dánsko (Rasmus Lauge). (6:13)
    22
    Sajf Al-Dirá se trefil z devítky. (6:13)
    21
    Thomas Arnoldsen přidává čtvrtý gól v utkání. Dánové plní roli favorita. (5:13)
    20
    I v oslabení se trefil Mathias Gidsel. (5:12)

19
    Vyloučení pro tým Dánsko (Magnus Saugstrup Jensen). (5:11)
    18
    Dánové získali míč v době, kdy měl soupeř odvolaného brankáře a Niclas Kirkelökke tak snadno skóroval do prázdné branky. (5:11)
    17
    Niclas Kirkelökke přidal desátý gól Dánska. (5:10)

17
    Umar Al-Wakil nedovolil postupovat dopředu Gidselovi. Za zápasnický chvat dostal dvě minuty a Egypťané hrají ve dvojnásobné početní nevýhodě. (5:9)

16
    Rozhodčí si nechali u videa prověřit patrně špatné střídání Egypta. Nakonec udělují dvouminutový trest, který odpyká Mohab Abdelhak. (5:9)
    16
    Další přesná bomba Simona Pytlicka ze střední vzdálenosti. Přesně pod víko. (5:9)
    15
    Simon Pytlick zamířil přesně z velké dálky. (5:8)
    14
    Thomas Arnoldsen se z pozice střední spojky dostal do koncovky a střelou pod břevno skóroval. (5:7)
    13
    Landin vyrazil střelu Umara, ovšem odražený míč si našel Ahmed Adel, který snížil na rozdíl jediné trefy. (5:6)
    12
    Umar Al-Wakil dostal hezkou přihrávku od Zajna a snížil. (4:6)
    12
    Mathias Gidsel si to vynahradil gólem. (3:6)

11
    Žlutá karta pro tým Egypt (Ibrahím Almasrí). (3:5)
    10
    Egypťané šly do rychlého brejku. Pravá strana byla otevřená, Muhammad Sanad tam dostal přihrávku a z křídla se prosadil. (3:5)
    9
    Jahíja Al-Dirá hned po skončení time-outu snižuje. (2:5)
    9
    Thomas Arnoldsen tentokrát potrestal egyptskou ztrátu a tým ze severní Afriky si bere oddechový čas. (1:5)
    8
    Dánové naopak větší část svých akcí zakončují. Navíc to vypadá jednoduše. Z hranice brankoviště se prosadil Thomas Arnoldsen. (1:4)
    5
    Dánové se ubránili a jednoduchou akci pak zakončil Mathias Gidsel. Ten doběhl k devítce a přesnou střelou k tyči skóroval. (1:3)
    4
    Simon Pytlick okamžitě vrací Dánsku vedení. (1:2)
    4
    Je vyrovnáno. Brankář Handáví poslal do trháku Umara Al-Wakila, který proměnil. (1:1)