Japonsko – Nemecko 26:37 (kon.) | Slovinsko – Chorvátsko 31:29 (kon.) | Egypt – Dánsko 27:30 (kon.)
Švédsko – Španielsko 29:26 (kon.) | Francúzsko – Nórsko 22:27 (kon.) | Argentína – Maďarsko 25:35 (kon.)
Argentína
25:35 (12:17)
Maďarsko
cz Pondelok 29.07.2024, 21:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • Olympijské hry - muži • 2 • Skupina B

Argentina – Maďarsko 25:35 (12:17)
    Nejvíce branek: P. Simonet 5, F. Pizarro 4, Fernández 3 – Imre 7/2, Rosta 5, Ancsin 4. Rozhodčí: Schulze, Toennies. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2. Vyloučení: 4:3. ČK: I. Pizarro, Parker (ARG). (22:35:13)

Házenkáři Maďarska přehráli Argentinu o deset gólů a připisují si první výhru na turnaji. To Jihoameričané zůstávají po dvou kolech bez bodu.

Utkání bylo prvních dvacet minut vyrovnané. Argentinci dokonce vedli 10:9, ale to bylo poprvé a naposledy, kdy byli vpředu. Pak už maďarští hráči vládli a do kabin šli s vedením 17:12. Po změně stran pak náskok ještě navyšovali a o osudu zápasu bylo dlouho před koncem jasno. Za zmínku ještě stojí červené karty pro argentinské duo Parker – Ignacio Pizarro.

Konec zápasu. (25:35)
    60
    Bence Imre si z pravého křídla seběhl až před brankáře a zaznamenal ještě jeden gól Maďarů. (25:35)
    60
    Na začátku poslední minuty snižuje Pablo Simonet, který využil opuštěné branky Maďarska. (25:34)

58
    Gábor Ancsin dostal dvouminutový trest za sražení Moscariella. (24:34)
    58
    Richard Bodó vrací Maďarsku dvojciferný náskok. (24:34)
    57
    Moscariello poslal do brejku Federica Pizarra, který proměnil. (24:33)
    57
    Také Argentinci to hezky vykombinovali a Lucas Moscariello snížill. (23:33)
    56
    Bodó našel úplně volného Miklóse Rostu a tohle muselo skončit gólem. (22:33)
    56
    Pablo Simonet snižuje. (22:32)
    55
    Gergő Fazekas ale přidává další maďarskou branku. (21:32)
    55
    Gastón Alberto Mourino využil souhry na pivotu a střední spojce. (21:31)

54
    Ignacio Pizarro opravdu dostává přímou červenou kartu! Už druhý vyloučený Argentinec v tomto zápase. (20:31)

54
    Rozhodčí se jdou podívat na video. Ve hře je červená karta pro Ignacia Pizarra za ostrý zákrok na Zorana Iliće. (20:31)

53
    Pablo Simonet teď orazítkoval spojnici břevna a tyče. (20:31)
    52
    Rodí se vysoké skóre. Miklós Rosta se prosazuje z pivota. (20:31)
    51
    Brankář Argentiny Maciel byl na lavičce a než se stačil vrátit mezi tyče, skóroval Zoran Ilić téměř přes celé hřiště! (20:30)