Španielsko - Francúzsko 3:3 (kon.) | Juhoafrická republika - Nemecko 1:5 (kon.)
Veľká Británia - Holandsko 2:2 (kon.) | Írsko - India 0:2 (kon.)
Argentína – Nový Zéland 2:0 (kon.) | Austrália - Belgicko 2:6 (kon.)
koniec udalosti
Španielsko - Francúzsko

3:3

(0:2, 1:0, 1:1, 1:0)

cz Utorok 30.07.2024, 10:00 • Stade Yves-du-Manoir, Colombes • Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Skupina A

Zajímavé utkání končí remízou 3:3 a body se tedy dělí. Pro domácí Francouze je to první zisk na turnaji.

Galský kohout začal skvěle a po první čtvrtině vedl po trefách Timotheeho Clementa 2:0. Španělé se proti houževnatému soupeři prosadili až krátce před koncem poločasu zásluhou Álvara Iglesiase. Zkraje třetí čtvrtiny pak srovnal Rafael Vilallonga, ovšem v poslední minutě této části vrátil Francii vedení po trestném rohu Victor Charlet. Deset minut před koncem duelu se po této standardní situaci radovali i Španělé. Na konečných 3:3 srovnal Pepe Cunill.

Španělé mají na kontě tři body. Francouzi získali první. (11:41:49)

60
    Nic se už ale dít nebude! Utkání tedy končí remízou 3:3.

60
    Zároveň s klaksonem si Španělé ještě žádají výzvu na trestný roh. Tak uvidíme...

60
    Gaspard Xavier zasáhl protihráče holí do tváře. Dostal za to žlutou kartu a oslabuje svůj tým.

59
    Blíží se už samotný závěr duelu. Nikdo už nechce udělat zbytečnou chybu, která by mohla stát zápas.

58
    Předčasná radost fanoušků Francie. Míček totiž sice propadl do branky, ale až v přerušené hře. Věděli to i hráči, proto Calzado ani nechytal.

57
    Čtyři minuty do konce duelu. Stav je nerozhodný. Francouzi dostali míček do předbrankového prostoru, ale zakončení už nepřišlo.

55
    Basterra střílel z trestného rohu. Thieffry zasáhl levou rukou.

55
    Uvidíme další španělský trestný roh. Ten předchozí přinesl gól.

52
    José María Basterra měl na holi vedoucí gól! Z brankoviště minul poloodkrytou branku Francouzů.

52
    Devět minut do konce. Utkání je naprosto otevřené na obě strany.

51
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Využitý trestný roh! Střela PEPEHO CUNILLA tentokrát prošla a kolem levé nohy brankáře si našla cestu do sítě.

51
    Opravdu to byl trestný roh. Po zablokované střele Cunilla navíc uvidíme další.

50
    Francouzi brání obětavě. Hned tři z nich zůstali ležet na hrací ploše. Španělé si mezitím vyžádali výzvu, chtějí trestný roh.

49
    Jordi Bonastre se dostal do zakončení z pravé strany. Mířil jen do nohou brankáře Thieffryho. Ten byl dobře postaven.