Nemecko – Slovinsko 41:22 (kon.) | Nórsko – J. Kórea 26:20 (kon.) | Holandsko – Španielsko 29:24 (kon.)
Maďarsko – Angola 31:31 (kon.) | Francúzsko – Brazília 26:20 (kon.) | Švédsko – Dánsko 23:25 (kon.)
Švédsko
23:25 (14:14)
Dánsko
cz Utorok 30.07.2024, 21:00 • South Paris Arena 6 • Olympijské hry - ženy • 3 • Skupina A

Švédsko – Dánsko 23:25 (14:14)
    Nejvíce branek: Hagmanová 6, Carlsonová 4, Hanssonová 3 – Friisová 4, R. Iversenová 4, S. Iversenová 4. Sedmimetrové hody: 2/0 – 2/2. Vyloučení: 3:3. (22:34:59)

Tým Dánska šel v utkání do rychlého vedení. To během první půle dokázal kompletně promarnit. Švédsko držela nad vodou famózně chytající brankářka, která lapila 19 střel soupeřek. Ani to Švédkám na body nestačilo a loučí se tak s plnými tribunami prohrou 23:25. Já vám děkuju za pozornost a doufám, že jste si utkání užili stejně jako já.

Konec zápasu. (23:25)
    60
    A je hotovo. Poslední vteřina utkání přinesla poslední symbolickou branku. (23:25)

60
    Neskutečná roznožka, kterou švédská brankářka chytila jasnou branku. (23:24)

59
    Oddechový čas pro tým Dánsko. (23:24)

59
    Dánsko teď nikam nespěchá, vede o 1 gól a má míč v držení, když zbývá do konce něco málo přes minutu. (23:24)
    57
    Dánky otáčejí vývoj utkání, když zbývají poslední 3 minuty do konce. (23:24)
    56
    Iversenová se dokonale uvolnila před brankovištěm a ještě před zakončením bylo jasné, že tato akce skončí gólem. (23:23)

55
    Oddechový čas pro tým Švédsko. (23:22)
    54
    Hansenová teď dokonale rozrazila celou obranou zeď a ještě lépe zakončila. (23:22)

54
    Švédsko málem vedlo o 3 branky, střela však jen orazítkovala tyč. (23:21)

53
    Teď už Dánkám nezbývá nic jiného, než to s prázdnou brankou zkoušet. Do konce totiž chybí už jen 7 minut. (23:21)

52
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu Švédsko (Nina Koppangová).
    (23:21)

52
    Vyloučení pro tým Dánsko (Kristina Jörgensenová). (23:21)
    51
    Dánky se nepoučily a dostávají již druhý gól do prázdné branky během jedné minuty, (23:21)