Nórsko – Maďarsko 26:25 (kon.) | Chorvátsko – Nemecko 31:26 (kon.) | Španielsko – Japonsko 37:33 (kon.)
Slovinsko – Švédsko 29:24 (kon.) | Francúzsko – Egypt 26:26 (kon.) | Dánsko – Argentína 38:27 (kon.)
Chorvátsko
31:26 (15:13)
Nemecko
cz Streda 31.07.2024, 11:00 • South Paris Arena 6, Paříž • Olympijské hry - muži • 3 • Skupina A

To je pro dnešek vše. Užijte si zbytek středečního dne a já se budu těšit u dalších přenosů. (12:37:43)

Chorvatsko – Německo 31:26 (15:13)
    Nejvíce branek: Martinović 9/1, Duvnjak 5, Sostarić 5/2 – Golla 8, Uscins 4, Witzke 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný (oba CZE). Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 5:0. ČK: Srna (CRO). Diváci: 5 774.

Skončilo utkání třetího kolo základní skupiny Olympijských her mezi Chorvatskem a Německem. Hodně klíčový zisk dvou bodů získává na svou stranu psaný domácí celek. Chorvaté totiž od prvních minut tahali za delší kus provazu, když stále vedli o dvě až tři branky. Ve druhé půli se toto rapidně změnilo a náskok se postupně navyšoval. Německo zkoušelo alespoň vyrovnat, ale přes výborného Kuzmanoviće v brance cesta nevedla. Chorvatsko proto vítězí výsledkem 31:26.

Konec zápasu. (31:26)
    60
    Poslední trefa tohoto zápasu. Tu obstaral z devíti metrů na přední tyč Cindrić. (31:26)
    60
    Dlouhá individuální akce Witzkeho je zakončena přesným zásahem ke vzdálenější tyči. (30:26)
    59
    Přes hodně vysunutou obranu se prosazuje z křídla Mihić. (30:25)

59
    Zřejmě poslední německá šance na vyrovnání je neúspěšná. Zákrokem se znovu blýskl Kuzamović. (29:25)
    58
    Rune Dahmke využil úplně otevřené obrany a skóruje. (29:25)
    57
    Jednoduše přes obranný blok uspěl Marin Šipić. (29:24)
    57
    Prostor na brankovišti si udělal Johannes Golla. Po zpracování je úspěšný. (28:24)
    56
    Tohle už pro Chorvaty vypadá slibně, protože sedmičku proměňuje Sostarić. (28:23)
    55
    Hodně jednoduchá střelecká pozice pro Christophe Steinerta končí gólem. (27:23)
    55
    Přesné zakončení Lovra Mihiće končí v brance a Chorvati vedou o pět tref. (27:22)
    54
    Rychlý průnik Knorra končí za zády Kuzamoviće, ten byl zcela bez nároku. (26:22)

54
    Ani teď nepadla branka ani na jedné straně, dopředu jde Německo. (26:21)

53
    Fantastický zákrok Dominika Kuzmanoviće, který udržel na noze střelecký pokus ze spojky. (26:21)