Dvojhra – muži a ženy sk (kon.) | Dvouhra – muži a ženy sk (kon.)
Dvouhra – muži a ženy sk (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra – muži a ženy

cz Streda 31.07.2024, 10:00 • South Paris Arena 4 • Olympijské hry - stolný tenis • 2. kolo

Mně již nezbývá nic jiného, než se s vámi rozloučit a poděkovat vám za pozornost. Věřím, že se připojíte zase někdy k dalšímu z mých přenosů. (13:11:46)

Jia Nan YUAN (FRA) – Mo ZHANG (CAN) 4:1

Přestože tak začátek zápasu nepůsobil, předvedli nám Jha s Gionisem velmi vyrovnanou bitvu, ze které odchází lépe Američan Jha. Ten postupuje po vítězství 4:2 (5,4,7,-7,-8,8) do osmifinále, kde na něj čeká aktuálně největší favorit na titul Fan Zhendong.

Jha si bude muset na případnou výhru počkat, protože Řek přidává i svůj druhý set výsledkem 11:8 a snižuje na 2:3.

Nikam ale neodcházejte, protože nás svým návratem do utkání začíná napínat Gionis, který se začal dotahovat na svého soupeře, přestože prohrával 0:3 na sety. Řekovi se podařilo vyhrát čtvrtý set a v pátém vede 8:6.

Ženská dvouhra v rámci dopoledního programu skončila utkáním, ve kterém Yuan porazila Zhang 4:1 (-9,6,5,4,7).

Hayatová téměř ve všech setech připustila svou soupeřku do koncovky, ale tam si vždy poradila. Odchází tak s výhrou proti Meshrefové 4:0 (13,10,3,9).

Fan Zhendong podobnou senzaci jako Wang nedovolil a bezpečně přešel přes soupeře Wonga 4:1 (5,5,-9,6,3).

Jinak tomu není ani u Yuan, která vede proti Zhang 3:1 na sety.

Fan Zhendong má již postup na dosah, vede 3:1 a 8:3. Jeden set chybí k postupu také Hayatové.

Do trháku se dostal Američan Jha, kterému Řek zatím velké problémy nenadělal.

Zápas proti Zhang, po setu 11:5, otáčí Yuan na 2:1.

Druhý set si poměrem 12:10 připisuje taky Hayatová proti Egypťance.

Wong se rozhodně nehodlá vzdát. Když mu to nevyšlo včera v souboji o bronzovou medaili ve smíšené čtyřhře, tak by si rád napravil náladu výhrou nad Fan Zhendongem. Proto snižuje na 1:2.

Yuan srovnává stav utkání proti Zhang na 1:1.

Zdá se, že s rolí favorita nemá problém ani Jha, který vyhrává i druhý set v naprosté pohodě 11:4.

Fan Zhendong dokázal na svou stranu totožným výsledkem zapsat i druhý set.

První sety jsou již minulostí. Takové jsou průběžné stavy na stolech:
    stůl č.1 Wong – Fan 0:1
    stůl č.2 Jha – Gionis 1:0
    stůl č.3 Meshrefová – Hayatová 0:1
    stůl č.4 Yuan – Zhang 0:1

Utkání žen jsou také v plném proudu. Na třetím stole hraje Meshrefová proti Hayatové a na vedlejším stole číslo 4 Yuan proti Zhang.