Astana – Milsami 1:0 (kon.) | Ordabasy – Differdange 4:3 (4:3 po pen.) | Bravo Lublaň – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.)
Urartu – Ostrava 0:2 (kon.) | Llapi – Brøndby 2:2 (kon.) | Ararat-Armenia – Zimbru Kišiněv 3:1 (kon.)
Levadia Tallinn – Osijek 0:1 (kon.) | Polissja Žytomyr – Ljubljana 1:2 (kon.) | Pafos – Žalgiris Vilnius 3:0 (po pr.)
Tobol Kostanaj – Gallen 0:1 (kon.) | TransINVEST – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sabah Baku – Haifa 3:6 (3:2 po pen.)
Larnaca – Paks 0:2 (kon.) | Escaldes – AEK Atény 0:4 (kon.) | Paide – Stjarnan 4:0 (kon.)
Brann – GA Eagles 2:1 (kon.) | Kutaisi – Omonia Nikózia 1:2 (kon.) | Tromso – Kuopio 1:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Maribor 3:2 (kon.) | Kodaň – Magpies 5:1 (kon.) | Caernarfon – Légia Varšava 0:5 (kon.)
Niederkorn – Djurgården 1:0 (kon.) | Sliema – Noah 0:0 (kon.) | Vaduz – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Cherno More – Be'er Sheva 1:2 (kon.) | Egnatia – Víkingur Reykjavík 0:2 (kon.) | Víkingur – Gent 0:2 (kon.)
Neman Grodno – Kluž 0:5 (kon.) | Partizani Tirana – Iberia 1999 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – Zirä FK sk 1:2 (kon.)
Śląsk – Riga FC 3:1 (kon.) | St. Mirren – Valur 4:1 (kon.) | La Fiorita – Başakşehir 0:4 (kon.)
Shelbourne – Zürich 0:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – CSKA 1948 1:1 (po pr.) | Puskás Akadémia – Dnipro-1 3:0 (kont.)
HB Tórshavn – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Guimarães – Floriana 4:0 (kon.)
FK Budućnost Podgorica
1:1 (0:0)
CSKA 1948
cz Štvrtok 01.08.2024, 21:00 • Gradski stadion, Podgorica (MNE) • Európska konferenčná liga • 2 • Predkolo

Skončilo nám odvetné utkání druhého předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí FK Budućnost Podgorica sice smazala jednobrankové manko z prvního zápasu, nicméně v prodloužení se CSKA 1948 jednou prosadila a díky tomu postupuje do dalšího předkola!

119
    Serďuk měl na noze obrat, uháněl sám na brankáře Mijatoviće, ovšem nastřelil ho pouze odo nohou.

115
    Střídání v týmu CSKA 1948:
    ze hřiště odchází Thalis, přichází Rapnouli.

113
    Žlutou kartu vidí hostující Kirilov. Domácí tým se nadechuje k závěrečnému náporu.

107
    Domácí potřebují vstřelit branku a domácí trenér reaguje střídáním. Odchází Brnović, přichází Šarkić.

106
    ze hřiště odchází Piščević, přichází Octavio.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Máme za sebou patnáct minut prodloužení, ve kterém se prosadili hosté a jsou blíže k postupu do třetího předkola.

105
    První poločas prodloužení skončil.

104
    Autor vyrovnávací branky CSKA 1948 Jevgenij Serďuk dostává žlutou kartu.
    102. Jevgenij SERĎUK - 1:1

102
    CSKA 1948 právě vstřelil branku! Hosté dávají gól a jsou blíže postupu! Skvělé střídání provedl hostující trenér, neboť po nahrávce Bouzona se prosazuje JEVGENIJ SERĎUK! – 1:1.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Skončil druhý poločas odvetného utkání Konferenční ligy, ve kterém domácí FK Budućnost Podgorica vede nad CSKA 1948 1:0. O vítězi tak rozhodne prodloužení.