Astana – Milsami 1:0 (kon.) | Ordabasy – Differdange 4:3 (4:3 po pen.) | Bravo Lublaň – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.)
Urartu – Ostrava 0:2 (kon.) | Llapi – Brøndby 2:2 (kon.) | Ararat-Armenia – Zimbru Kišiněv 3:1 (kon.)
Levadia Tallinn – Osijek 0:1 (kon.) | Polissja Žytomyr – Ljubljana 1:2 (kon.) | Pafos – Žalgiris Vilnius 3:0 (po pr.)
Tobol Kostanaj – Gallen 0:1 (kon.) | TransINVEST – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sabah Baku – Haifa 3:6 (3:2 po pen.)
Larnaca – Paks 0:2 (kon.) | Escaldes – AEK Atény 0:4 (kon.) | Paide – Stjarnan 4:0 (kon.)
Brann – GA Eagles 2:1 (kon.) | Kutaisi – Omonia Nikózia 1:2 (kon.) | Tromso – Kuopio 1:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Maribor 3:2 (kon.) | Kodaň – Magpies 5:1 (kon.) | Caernarfon – Légia Varšava 0:5 (kon.)
Niederkorn – Djurgården 1:0 (kon.) | Sliema – Noah 0:0 (kon.) | Vaduz – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Cherno More – Be'er Sheva 1:2 (kon.) | Egnatia – Víkingur Reykjavík 0:2 (kon.) | Víkingur – Gent 0:2 (kon.)
Neman Grodno – Kluž 0:5 (kon.) | Partizani Tirana – Iberia 1999 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – Zirä FK sk 1:2 (kon.)
Śląsk – Riga FC 3:1 (kon.) | St. Mirren – Valur 4:1 (kon.) | La Fiorita – Başakşehir 0:4 (kon.)
Shelbourne – Zürich 0:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – CSKA 1948 1:1 (po pr.) | Puskás Akadémia – Dnipro-1 3:0 (kont.)
HB Tórshavn – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Guimarães – Floriana 4:0 (kon.)
HB Tórshavn
0:0 (0:0)
HNK Hajduk Split
cz Štvrtok 01.08.2024, 21:00 • Tórsvøllur, Torshavn (FRO) • Európska konferenčná liga • 2 • Predkolo

Skončilo odvetné utkání 2. předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí HB Tórshavn pouze remizoval s Hajdukem Split bez branek. Do dalšího předkola tak postupuje favorizovaný celek z Chorvatska.

Guttesen hlavičkoval v poslední šanci zápasu nepřesně

Sørensen rozehrál rohový kop a Guttesen hlavičkou na zadní tyči rozvlnil jen boční síť.

90+1
    Taktické střídání na straně Hajduku. Odchází Pukstas, přichází Melnjak.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

81
    Žlutou kartu vidí domácí Mneney, který je na hřišti pouhé tři minuty. Tórshavn musí vstřelit dvě branky, aby si vymodlil alespoň prodloužení.

78
    Poslední střídání na straně domácích. Odchází Mouritsen, přichází Mneney.

70
    Dvojité střídání na straně Hajduku. Odchází Capan a Sanyang, přichází Rakitič a Durdov.

67
    Střídaní na straně domácích. Utkání nedohraje Samba, místo něj přichází oživit útok Guttesen.

66
    Domácí útočník Samuelsen vidí žlutou kartu.

62
    Střídají dnes poprvé i hosté. Odchází Kalik, přichází Perišič.

62
    Žlutou kartu vidí hostující Kalik.

57
    První střídání na straně domácích. Odchází Dahl, přichází Duah.

46

Skončil první poločas odvetného utkání Konferenční ligy, ve kterém domácí HB Tórshavn hraje s týmem HNK Hajduk Split bez branek. Mírně aktivnějším týmem je ten hostující, který má dvoubrankový náskok z prvního utkání a hraje to, co potřebuje.