Řecko-římský do 77 kg – muži (kon.) | Volný styl do 50 kg – ženy (kon.)
Řecko-římský do 97 kg – muži (kon.) | Řecko-římský do 67 kg – muži (kon.)
Volný styl do 53 kg – ženy (kon.) | Řecko-římský do 87 kg – muži (kon.)
Řecko-římský do 67 kg – muži (kon.) | Řecko-římský do 87 kg – muži (kon.)
Volný styl do 53 kg – ženy (kon.) | Řecko-římský do 77 kg – muži Vítěz: N. Kusaka (JPN) (kon.)
Řecko-římský do 97 kg – muži Vítěz: M. Saravi (IRI) (kon.) | Volný styl do 50 kg – ženy Vítěz: S. Hildebrandtová (USA) (kon.)

5. Oksana Livachová (UKR) (21:59:43)

Skoro až profesorsky si Sarah Ann Hildebrandtová pohlídala zbytek zápasu a stává se olympijskou vítězkou v Paříži! Kubánská zápasnice to oplakává, ale stříbro je také krásné.

Yusneylis Guzmanová Lopezová (CUB) – Sarah Ann Hildebrandtová (USA) 0:3

Guzmanová musí riskovat, Hildebrandtová ale má výbornou obranu a dokonce se protiútokem snažila získat další body.

Nepovedlo se, bod získává Hildebrandtová.

Souboj dál zůstával v postoji. Druhé varování za pasivitu pro Guzmanovou. Potřebuje skórovat během půl minuty.

V polovině klání vede Hildebrandtová 2:0. Celkově je zápas dost opatrný, ani zdaleka se neblíží aktivitě předchozímu zápasu o bronz.

Dvě minuty uběhly jako voda. Kubánka se zatím nedokáže prosadit přes obranu Američanky.

A tak za to vzala, dostala soupeřku na zem a přesunula se jí za záda! Získává dva body.

Hildebrandtová je varována za pasivitu.

Chystá se finálový duel mezi Sarah Ann Hildebrandtovou a Yusneylis Guzmanovou Lopezovou.

Feng C'-čchi (CHN) – Otgonjargal Dolgorjavová (MGL) 6:4

Mongolanka se snažila, útočila, dávala soupeřce pořádně zabrat. Číňanka má dokonce tržnou ránu vedle oka, nebo na víčku levého oka. Dologorjavová se ale dostala už jen ke dvěma bodům tři sekundy před koncem a výsledek zápasu nezvrátila!

Rozhodčího přestala patová situace bavit a posílá obě zpět do souboje.

Obě zápasnice si jdou po nohou a snaží se na zemi získat dominantní pozici.

Číňanka až vykřikla bolestí. Měla soupeřku na zádech, ta jí držela nohu a prohnula ji, když se snažila druhou ruku zaháknout na hrudi Feng. Rozhodčí akci ukončil a poslal zpět do postoje.

Poprvé vyšel útok i Dolgorjavové, která si přidržela nohu soupeřky a dostala se jí na záda. Dva body.

Dolgorjavová se snažila přes soupeřku přelézt a dostat se jí na záda, jenže Feng se fantasticky ubránila a naopak se sama dostala do útočné pozice. Tu pak podpořila přetočením Mongolanky, takže vede už 6:0!