1. Guilherme Teodoro, Vitor Ishiy – Simon Gauzy, Alexis Lebrun 0:3

1. Meng Chen, Manyu Wang – Szu-yu Chen, Tung-Chuan Chien 3:0
    2. Yingsha Sun – I-Ching Cheng 3:0
    3. Manyu Wang – Tung-Chuan Chien 3:0 (16:30:08)

Muži – čtvrtfinále: Brazílie – Francie 0:3

Vitor Ishiy – Alexis Lebrun 1:3

Alexis Lebrun poráží ve třetím setu svého soupeře 11:7, což znamená, že tohle utkání vyhrává 3:1 a svou zemi posílá do semifinále!

Ženy – čtvrtfinále: Čína – Tchaj-wan 3:0

Manyu Wang – Tung-Chuan Chien 3:0

Čína se dostává do semifinále! Manyu Wang rozdrtila svou soupeřku ve třetím setu 11:4 a celkově 3:0 na sety.

Alexis Lebrun nedal svému soupeři absolutní nárok k tomu, aby ve třetím setu zvítězil, jelikož ho ovládnul 11:5 a dostává se do vedení 2:1. Pokud v dalším setu zvítězí, tak se Francie dostane do semifinále.

Wang vítězí i ve svém druhém setu, a sice poměrem 11:8 a dělí jí pouze jeden vítězný set od toho, aby poslala Čínu do semifinále.

Vitor Ishiy z Brazílie srovnává stav utkání na 1:1, když ve druhém setu přehrál Alexise Lebruna 11:9.

Manyu Wang také vítězí v prvním setu, konkrétně 11:7 a dostává se do vedení 1:0 na sety.

Alexis Lebrun zvládnul v prvním setu porazit svého soupeře, a sice v poměru 11:6.

Ženy – čtvrtfinále: Čína – Tchaj-wan 2:0

Yingsha Sun – I-Ching Cheng 3:0

Sun vítězí i ve třetím setu, konkrétně 11:8, což znamená, že posílá Čínu do vedení 2:0.

Muži – čtvrtfinále: Brazílie – Francie 0:2

Hugo Calderano – Felix Lebrun 1:3

Francie se dostává do vedení 2:0. Felix Lebrun vítězí ve čtvrtém setu 11:6 a celkově 3:1 nad Calderanem.

Calderano snižuje na 1:2, když svého soupeře dokázal v dramatické koncovce setu porazit 13:11.

Sun zcela rozdrtila svou soupeřku ve druhém setu, když ho vyhrála 11:2 a dostává se do vedení 2:0 na sety.

Felix Lebrun vítězí i ve svém druhém setu, konkrétně 11:7, čímž se dostává do vedení 2:0.

Dramatický první set nám přinesl duel mezi Yingshou Sun a I-Ching Cheng, ve kterém zvítězila Číňanka Sun 11:9.