Ordabasy – Pjunik 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Puskás Akadémia 0:1 (kon.) | Auda – Drita 1:0 (kon.)
Helsinki – Dečić 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Tampereen Ilves – Djurgården 1:1 (kon.)
Iberia 1999 – Başakşehir 0:1 (kon.) | Ružomberok – Hajduk Split sk 0:0 (kon.) | Silkeborg – Gent 2:2 (kon.)
Zürich – Guimarães 0:3 (kon.) | Brøndby – Légia Varšava 2:3 (kon.) | Omonia Nikózia – Fehérvár 1:0 (kon.)
Ljubljana – Tiraspol 3:0 (kon.) | CSKA 1948 – Pafos 2:1 (kon.) | FC Ballkani – Larne 0:1 (kon.)
Kilmarnock – Tromso 2:2 (kon.) | Corvinul – Astana 1:2 (kon.) | Maccabi Petah Tikva – Kluž 0:1 (kon.)
Osijek – Zirä FK 1:1 (kon.) | Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:1 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Flora 1:1 (kon.)
Maribor – Novi Sad 2:1 (kon.) | Trnava – Wisla Kraków sk 3:1 (kon.) | St Patrick´s – Sabah Baku 1:0 (kon.)
St. Mirren – Brann 1:1 (kon.)
FC Iberia 1999
0:1 (0:0)
Istanbul Başakşehir
cz Štvrtok 08.08.2024, 18:00 • Mikheil Meskhi Stadium, Tbilisi • Európska konferenčná liga • 3 • Predkolo

Skončil první zápas třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí FC Iberia 1999 prohrává gólem v závěru. Istanbul Başakşehir potvrdil roli papírového favorita a je blíže k postupu do poslední fáze soutěže.

90+2
    Poslední střídání na straně domácích. Skončil Nonikashvili, místo něj přichází Sikharulidze.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

88
    Taktické střídání na straně Istanbulu. Ochází Ozcan, přichází Lima.
    87. DAVIDSON - 0:1

87
    Istanbul Başakşehir právě vstřelil branku! Velmi důležitá branka do odvety pro tým z Turecka! Třiatřicetiletý DAVIDSON byl na konci celé akce a překonává brankáře! – 0:1.

80
    Deset minut před koncem střídá i domácí trenér. Odchází I. Tabatadze, přichází Mamatsashvili.

80
    Dvojité střídání si připravil hostující trenér Atan. Ze hřiště odchází Pelkas a Turuc, místo nich přichází Keny a Gurler.

74
    Přibližně čtvrt hodiny před koncem utkání střídá i Iberia. V utkání už nebude pokračovat Kokhreidze, místo něj přichází O. Mamageishvili.

72
    První střídání na straně hostů. Odchází Piatek, přichází Figueiredo.

51
    Na začátku druhého poločase žlutí na domácí straně, kartu vidí středopolař Nonikashvili.

46

Skončil první poločas třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí FC Iberia 1999 hraje s favoritem z Turecka nerozhodně 0:0. Istanbul Başakşehir byl v prvním poločase aktivnějším týmem, branku ale diváci v Tbilisi neviděli.

45+2
    Další žlutá karta, tentokrát se na straně Başakşehiru proti pravidlům provinil Ergun.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

45
    Žlutou kartu vidí hostující útočník Piatek.

21
    Hlavní rozhodčí po jednadvaceti minutách musí krotit emoce. Končí to žlutou kartou na obou stranách. Na straně domácích je to Sylla, na straně hostů Sahiner.