Ordabasy – Pjunik 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Puskás Akadémia 0:1 (kon.) | Auda – Drita 1:0 (kon.)
Helsinki – Dečić 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Tampereen Ilves – Djurgården 1:1 (kon.)
Iberia 1999 – Başakşehir 0:1 (kon.) | Ružomberok – Hajduk Split sk 0:0 (kon.) | Silkeborg – Gent 2:2 (kon.)
Zürich – Guimarães 0:3 (kon.) | Brøndby – Légia Varšava 2:3 (kon.) | Omonia Nikózia – Fehérvár 1:0 (kon.)
Ljubljana – Tiraspol 3:0 (kon.) | CSKA 1948 – Pafos 2:1 (kon.) | FC Ballkani – Larne 0:1 (kon.)
Kilmarnock – Tromso 2:2 (kon.) | Corvinul – Astana 1:2 (kon.) | Maccabi Petah Tikva – Kluž 0:1 (kon.)
Osijek – Zirä FK 1:1 (kon.) | Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:1 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Flora 1:1 (kon.)
Maribor – Novi Sad 2:1 (kon.) | Trnava – Wisla Kraków sk 3:1 (kon.) | St Patrick´s – Sabah Baku 1:0 (kon.)
St. Mirren – Brann 1:1 (kon.)
AC Omonia Nikózia
1:0 (0:0)
FC Fehérvár
cz Štvrtok 08.08.2024, 19:00 • Neo GSP Stadium (Nikósie) • Európska konferenčná liga • 3 • Predkolo

Skončilo nám první utkání třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí Omonia Nikósie potvrdila roli favorita a porazila MOL Fehérvár FC 1:0. O jedinou branku se postaral po hodině hry Stepinski. Výsledek mohl být příznivější pro domácí, ale proměnili pouze jednu ze svých šancí.

88
    Dvojité střídání na straně domácích. Odchází Simič a Erakovic, přichází Atzili a Kousoulos.

81
    Odchází autor zatím jediné branky zápasu Stepinski. Místo něj přichází Kakoullis.

76
    Poslední střídání na straně Fehérváru. Odchází Nejc, přichází Babos.

71
    Střídání na straně domácích. Odchází Ewandro, přichází Charalampous.

65
    Další žlutá karta v krátkém sledu, tentokrát je potrestán hostující Katona.

64
    Takhle si nově příchozí hráč určitě vstup do zápasu nepředstavoval. Po pár minutách hry vidí žlutou kartu Huszti.

61
    Další střídání na straně hostů. Odchází Bedi, přichází Huszti.
    60. Mariusz STEPINSKI - 1:0

60
    Omonia Nikósie právě vstřelila branku! Hodina hry je za námi a domácí tým přetavil svůj tlak ve vedoucí branku! Mezi střelce se zapisuje útočník MARIUSZ STEPINSKI a fanoušci v Nikósii slaví! – 1:0.

53
    První žlutou kartu na straně domácího celku vidí Erakovic.

46
    O poločase udělal hostující trenér dvě změny. Odešel Spandler a Kovacs, místo nich si druhý poločas zahraje Miličević a Peto.

46

Skončil první poločas třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí Omonia Nikósie hraje s týmem z Maďarska nerozhodně 0:0. MOL Fehérvár jako mírný outsider tohoto dvojutkání zatím drží příznivý výsledek na stadionu v Nikósii.

28
    Pravý obránce hostů Melnyk je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání.

David Bochňák

Góly: 60. Stepinski (Dionkou)

Karty:   53. Erakovic (OMO) – 28. Melnyk (VID), 64. Huszti (VID), 65. Katona (VID)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 12:6. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.
    AC Omonia Nikózia: Fabiano – Dionkou, Coulibaly, Panagiotou, Khammas – Marić, Ewandro (71. Charalampous), Erakovic (88. Kousoulos) – Simič (88. Atzili), Stepinski (81. Kakoullis), Semedo
    Náhradníci: Kyriakidis, Uzoho – Alioum, Andreou, Atzili, Charalampous, Helander, Kakoullis, Kousoulos, Lang, Loizou, Marquinhos Cipriano, Neophytou

Tréner: Dambrauskas V.

FC Fehérvár: Toth – Melnyk, Serafimov, Larsen, Spandler – Katona, Csongvai, Bedi (61. Huszti), M. Kovacs – Christensen, Gradisar (76. Babos)
    Náhradníci: Dala, Veszelinov – Babos, Holender, Huszti, P. Kovacs, Miličević, Peto, Simut, Stefanelli

Tréner: Peto V.

Rozhodca: Lionel Tschudi – Matthias Sbrissa, Bastien Lengacher (SUI)
    Streda 14.08.2024
    Fehérvár - Omonia Nikózia 0:2

Góly: 28. Semedo (Simić), 90+5. Kakoulli (Charalampous)

Karty:   72. Serafimov (VID) – 28. Semedo (OMO)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:12. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:5.