Ordabasy – Pjunik 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Puskás Akadémia 0:1 (kon.) | Auda – Drita 1:0 (kon.)
Helsinki – Dečić 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Tampereen Ilves – Djurgården 1:1 (kon.)
Iberia 1999 – Başakşehir 0:1 (kon.) | Ružomberok – Hajduk Split sk 0:0 (kon.) | Silkeborg – Gent 2:2 (kon.)
Zürich – Guimarães 0:3 (kon.) | Brøndby – Légia Varšava 2:3 (kon.) | Omonia Nikózia – Fehérvár 1:0 (kon.)
Ljubljana – Tiraspol 3:0 (kon.) | CSKA 1948 – Pafos 2:1 (kon.) | FC Ballkani – Larne 0:1 (kon.)
Kilmarnock – Tromso 2:2 (kon.) | Corvinul – Astana 1:2 (kon.) | Maccabi Petah Tikva – Kluž 0:1 (kon.)
Osijek – Zirä FK 1:1 (kon.) | Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:1 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Flora 1:1 (kon.)
Maribor – Novi Sad 2:1 (kon.) | Trnava – Wisla Kraków sk 3:1 (kon.) | St Patrick´s – Sabah Baku 1:0 (kon.)
St. Mirren – Brann 1:1 (kon.)
St Patrick´s Athletic FC
1:0 (1:0)
Sabah Baku
cz Štvrtok 08.08.2024, 20:45 • Tallaght Stadium (Dublin) • Európska konferenčná liga • 3 • Predkolo

Skončilo nám první utkání třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém St Patrick´s Athletic FC poráží Sabah Baku nejtěsnějším možným rozdílem. Druhý poločas dost ovlivnila červená karta, domácí byli jednoznačně lepším týmem, čtrnáctkrát vystřelili směrem na branku, branku ale diváci neviděli a budou se tak muset v odvetě spokojit s jednobrankovým náskokem, který jim vystřelil v pětatřicáté minutě Palmer.

88
    Poslední střídání na straně domácích. Odchází Lennon a Palmer, přichází Bolger a McClelland.

82
    Dvojité střídání na straně hostů, kteří stále prohrávají o jeden gól. Odchází Sekidika a Šafranko, přichází Aliyev a Kupusovič.

79
    Střídání na straně týmu z Irska. Odchází Elbouzedi, přichází Kavanagh.

78
    Žlutou kartu vidíme i na domácí straně. Proti pravidlům se provinil Palmer.

74
    Čtvrtá žluta karta v utkání pro celek z Ázerbájdžánu. Potrestaným hráčem je nově příchozí Dashdamirov.

72
    K prvnímu střídání se odhodlal hostující trenér. Odchází Parris, přichází Dashdamirov.

71
    Další střídání na straně domácích. Odchází Mulraney, přichází Leavy.

53
    Komplikace pro hostující tým! Ivan Lepinjica vidí druhou žlutou kartu a musí odejít předčasně do sprch. Chorvatský středopolař tak oslabuje svůj tým.

46
    Jedno střídání udělal o poločase domácí trenér. Dohrál hrotový útočník Keena, místo něj přišel Melia.

46

Skončil první poločas třetího předkola Konferenční ligy, ve kterém domácí St Patrick´s Athletic FC hraje s týmem z Ázerbájdžánu 1:0. Sabah Baku jako mírný favorit tohoto dvojutkání zatím nenaplňuje papírové předpoklady a v prvním poločase lehce ztrácí.

35
    St Patrick´s právě vstřelili branku! Domácí tým je mírně aktivnějším týmem a dočkává se vedoucí branky! Při zakončení se ROMAL PALMER nemýlil a může jít slavit! – 1:0.

31
    Další žlutá karta na straně Baku. Obdržel ji stoper Irazabal.

David Bochňák

Góly: 35. Palmer (Mulraney)

Karty:   78. Palmer (SPC) – 27. Lepinjica (SBB), 31. Irazabal (SBB), 74. Dashdamirov (SBB)   53. Lepinjica (SBB)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:4. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:13.
    St Patrick´s Athletic FC: Anang – Sjoberg, Grivosti, Redmond, Breslin – Lennon (88. Bolger), Forrester, Palmer (88. McClelland) – Mulraney (71. Leavy), Keena (46. Melia), Elbouzedi (79. Kavanagh)
    Náhradníci: Rogers – Bolger, Kavanagh, Kazeem, Keeley, Leavy, McClelland, McLaughlin, Melia, Nolan, Noonan, Turner

Tréner: Kenny S.

Sabah Baku: Imanov – Seydiyev, Chakla, Irazabal, Letić – Lepinjica, Camalov – Sekidika (82. Aliyev) – Parris (72. Dashdamirov), Šafranko (82. Kupusovič), Mickels
    Náhradníci: Mehbaliyev, Mirzammadov – Alasgarov, Aliyev, Cafarov, Dashdamirov, Khaybulaev, Kupusovič, Mutallimov, Nuriyev, Rzayev, Seyidov

Tréner: Rendulič K.

Rozhodca: Vilhjalmur Thorarinsson – Gylfi Mar Sigurdsson, Birkir Sigurdarson (ISL)