Astana – Corvinul 6:1 (kon.) | Fehérvár – Omonia Nikózia 0:2 (kon.)
FC Fehérvár
0:2 (0:1)
AC Omonia Nikózia
cz Streda 14.08.2024, 18:00 • MOL Aréna Sóstó, Székesfehérvár (HUN) • Európska konferenčná liga • 3 • Predkolo
    90+5. KAKOULLI - 0:2

90+5
    Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! V páté nastavené minutě zvyšuje vedení Omonie v odvetném zápase třetího předkola Konferenční ligy ANDRONIKOS KAKOULLI, kterému nahrával Charalampos Charalampous. Oba hráči zasáhli do utkání až v průběhu druhé půle – 2:0. Asistence: Charalampos Charalampous.

90+2
    Střídání v týmu Omonia Nikósie:
    ze hřiště odchází Alpha Diounkou, přichází Ioannis Masouras.

90
    ze hřiště odchází Mariusz Stepinski, přichází Andronikos Kakoulli.

82
    ze hřiště odchází Willy Semedo, přichází Omer Atzili,
    ze hřiště odchází Novica Eraković, přichází Ioannis Kousoulos.

75
    Střídání v týmu MOL Fehérvár FC:
    ze hřiště odchází Mátyás Katona, přichází Mátyás Kovács.

72
    Hlavní rozhodčí Kehlet přerušil hru a ukázal žlutou kartu domácímu obránci Nikolovi Serafimovi.

57
    ze hřiště odchází Tobias Christensen, přichází Nicolás Stefanelli.

46
    ze hřiště odchází Aliuom Saidou, přichází Charalampos Charalampous.

46
    ze hřiště odchází Filip Holender, přichází Patrik Kovács,
    ze hřiště odchází Milán Petö, přichází Bence Babos,
    ze hřiště odchází Bohdan Melnyk, přichází András Huszti.

28
    Střelec branky Willy Semedo po vstřelení branky dostává od hlavního rozhodčího Kehleta žlutou kartu.
    28. SEMEDO - 0:1

28
    Hosté z Kypru se v 29. minutě dostávají do zaslouženého vedení. Po přihrávce od Simiće se k míči dostal WILLY SEMEDO a záložník z Kapverd poté doklepl balon za záda bezmocného brankáře Tótha – 0:1. Asistence: Veljko Simić.

Matěj Skula

Góly: 28. Semedo (Simić), 90+5. Kakoulli (Charalampous)

Karty:   72. Serafimov (VID) – 28. Semedo (OMO)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:12. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:5.
    FC Fehérvár: Tóth – Melnyk (46. Huszti), Serafimov, Spandler, Miličevič – Katona (75. M. Kovács), Bedi, Csongvai (C), Petö (46. Babos) – Christensen (57. Stefanelli), Holender (46. P. Kovács)
    Náhradníci: Dala, Veszelinov – Larsen, Simut, B. Kovács, Berki

Tréner: Tamás Pető

AC Omonia Nikózia: Fabiano (C) – Diounkou (90+2. Masouras), Panagiotou, Coulibaly, Chammás – Eraković (82. Kousoulos), Marić – Simić, Saidou (46. Charalampous), Semedo (82. Atzili) – Stepinski (90. Kakoulli)
    Náhradníci: Uzoho, Kyriakidis – Helander, Ewandro, Lang, Andreou, Neophytou

Tréner: Valdas Dambrauskas

Rozhodca: J. Kehlet – V. Skytte, J. Mastrup (vš. DEN)