D. Záhreb – Karabach 3:0 (kon.) | Bodø/Glimt – CZ Belehrad 2:1 (kon.) | Lille – Slavia 2:0 (kon.)
Bodø/Glimt
2:1 (0:0)
FK Crvena Zvezda Belehrad
cz Utorok 20.08.2024, 21:00 • Aspmyra Stadion, Bodø • Liga majstrov • 1 • Play-off

Utkání je u konce a o něco lepší pozici do odvety si odnáší norský klub. Ten se po přestávce pustil s chutí do soupeře a byl odměněn už v 52. minutě, kdy se po tlaku prosadil přesnou hlavičkou Odin Bjørtuft. O deset minut později to už bylo o dvě branky, to se parádní křížnou ranou trefil Isak Määttä a s Crvenou Zvezdou to vypadalo opravdu špatně. Srbský klub ale přečkal pokračující tlak soupeře, vyrovnal hru a nakonec se dočkal i snížení. V 75. minutě si na centr z přímého kopu naběhl Ognjen Mimović a ve skluzu se mu povedlo dostat míč za Hajkina a upravit na konečných 2:1 pro Bodø/Glimt. Odveta je zcela otevřená, Zvezda sice musí stahovat, ale v zádech bude mít své bouřlivé publikum.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:37:54)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.

90+3

90+2
    Domácí drží míč u středu, do plných to půjde hodně špatně.

90+1
    Už to vypadá, že se nic důležitého nestane, nikdo nechce chybovat.

90
    Budou se přidávat tři minuty.

89
    Hauge neprošel pravým křídlem, záměr o kličky nenašel pochopení u hráčů z Bělehradu.

88
    Stále tu máme kombinace hráčů ve žlutém okolo středové čáry.

87
    Domácí drží míč na kopačkách, nechtějí jej soupeřům předat a riskovat tím výpad a případnou ztrátu náskoku.

86
    Domácí Evjen se drží za hlavu, neboť zahodil šanci, když se k němu ve vápně odrazil míč a on zakončoval levačkou. Jeho pokus srazil obětavý Djiga.

85
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad:
    ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Dálcio.

85
    Střídání v týmu Bodø/Glimt:
    ze hřiště odchází Kasper Høgh, přichází Sondre Auklend.

84
    Střela Hwanh In-Beoma byla zablokována ještě na hranici pokutového území.

83
    Z levé strany poslal míč do vápna Ivanić, tohle měl být asi centr, ale i tak to propadlo před branku a Hajkin musel zasahovat.

83
    Byl tu náznak akce domácích, vše ale pohořelo na nepřesné příhře na nabíhajícího si Zinckernagela.

82
    Nechybělo mnoho, aby se po prostrčení míče do vápna dostal do zakončení hostující Duarte, obrana Bodø nakonec odkopla.