Březová – Petřín Plzeň 1:3 (kon.) | Králův Dvůr – Loko Praha 1:1 (3:4 po pen.) | Přepeře – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 0:6 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
MFK Vítkovice
2:0 (1:0)
MFK Frýdek-Místek
cz Streda 21.08.2024, 17:30 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • MOL Cup • 1. kolo

Vítkovice díky 2 brankám Emmanuela překvapily svého soupeře, který si vzhledem k blízkosti těchto měst, může za trest zvážit cestu domů lehkým výklusem. To hráči Vítkovic budou očekávat, koho jim los přidělí k dalšímu utkání. (19:50:07)

90+4

87
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Obuch, přichází Šponer.

84
    Střídání v týmu MFK Vítkovice:
    ze hřiště odchází Bystřičan, přichází Widura,
    ze hřiště odchází Emmanuel, přichází Abdullahi.

76
    ze hřiště odchází Gaži, přichází Fula.

76
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Emmanuel).

76
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je EMMANUEL.

73
    ze hřiště odchází Velner, přichází Michlík.

71
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Palej).

69
    ze hřiště odchází Nieslanik D., přichází Nieslanik T,
    ze hřiště odchází Jež, přichází Eke.

68
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Jež).

61
    ze hřiště odchází Neumann, přichází Kedroň.

58
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Makowiecki).

52
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Nieslanik D.).

49
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Velička).

46

45+2

44

42
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Obuch).

16
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Richtár).

1

MFK Vítkovice: Ognjanov – Bystřičan, Tamajka, Richtár (C), Mieszek, Gaži, Nieslanik D., Emmanuel, Palej, Jež, Enebi
    Náhradníci: Pavlík – Widura, Fula, Sýkora, Nieslanik T., Abdullahi, Eke

FK Frýdek-Místek: Vavřík – Massaniec, Velner (C), Makowiecki, Neumann, Obuch, Hajnoš, Harušťák, Velička, Hykel, Gorčica
    Náhradníci: Lasák – Coufal, Michlík, Kedroň, Šponer, Němec, Bialek.

Dobrý den, vítám vás u 1/64-finále MOL Cupu mezi Vítkovicemi a FK Frýdkem-Místkem. Zápas je naplánován na středu 21.8.2024 v 17:30 hodin.

Vítkovice
    Hráče Vítkovic čekal v letošním prvním pohárovém vystoupení Petřvald na Moravě. Slezané vyrazili k tomuto utkání v roli favoritů a tu také dokázali hubeným vítězstvím 1:0 potvrdit. O jedinou branku zápasu se postaral již v 6.minutě Nieslanik.

FK Frýdek-Místek
    I fotbalisté Frýdku-Místku vstoupili do svého pohárového utkání na hřišti Valašského Meziříčí rychlím gólem, jenž obstaral ve 4.minutě Hajnoš. V jejich případě se však nejednalo o úvodní trefu, která by byla současně rozhodující. Ve 20.minutě totiž domácí Vrána opět upravil skóre na nerozhodný stav. Ten však vydržel jen do začátku druhé půle, než to tam začalo hostujícím fotbalistům padat a rozhodli o výhře 1:4, jež odvezli z „Valašských Athén“.

Vzájemné zápasy:
    V rámci soutěžních utkání se spolu celky utkaly v zápasech MSFL. Nejprve v roce 2022 obstaraly atraktivní gólové hody, které vynesly výhru 3:2 pro Frýdek-Místek. O rok později potěšili fotbalisté těchto klubů fanoušky defenzivního fotbalu bezbrankovou remízou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Adam Kročil

Góly: 44. Emmanuel, 76. Emmanuel

Karty:   16. Richtár (VIT), 52. D. (VIT), 68. Jež (VIT), 71. Palej (VIT), 76. Emmanuel (VIT) – 42. Obuch (FRM), 49. Velička (FRM), 58. Makowiecki (FRM)

MFK Vítkovice: Ognjanov – Bystřičan (84. Widura), Tamajka, Richtár (C), Mieszek, Gaži (76. Fula), Nieslanik D. (69. Nieslanik T.), Emmanuel (84. Abdullahi), Palej, Jež (69. Eke), Enebi
    Náhradníci: Pavlík – Sýkora

MFK Frýdek-Místek: Vavřík – Massaniec, Velner (C) (73. Michlík), Makowiecki, Neumann (61. Kedroň), Obuch (87. Šponer), Hajnoš, Harušťák, Velička, Hykel, Gorčica
    Náhradníci: Lasák – Coufal, Němec, Bialek

Rozhodca: Mankovecký – Dudek, Krupa