Cagliari – Como 1:1 (kon.) | Hellas – Juventus 0:3 (kon.)
Hellas Verona
0:3 (0:2)
Juventus Turín
cz Pondelok 26.08.2024, 20:45 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 2. kolo

Utkání je u konce a Juventus neměl problémy, aby dnes vyhrál a odvezl si všechny body. I ve druhé půli byl lepším týmem a v 53. minutě přidal pojistku na výhru z pokutového kopu Dušan Vlahović. Byla to pro něj dnes už druhá trefa a jak se později ukázalo, i poslední gól zápasu. Hellas chtěl dát alespoň čestný úspěch, jenže mu nebylo přáno a duel tak skončil výsledkem 0:3. Hellas Verona je tak po dvou kolech na 11. místě se třemi body, Juventus tabulku vede s šesti body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:09:00)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:8.

90+4

90+3
    Ještě jeden nákop na polovinu domácích, vše si ale pohlídal vracející se Coppola a nepřipustil problémy.

90+2
    Juventus to chce dohrát s míčem u kopaček a co nejdál od vlastní branky.

90+1
    Kalulu dobře podržel míč na vlastní polovině a kličkami se dokázal uvolnit do prostoru.

90
    Budou se přidávat čtyři minuty.

89
    Fanoušci Juventusu už oslavují vysokou výhru a další body do tabulky.

88
    Dlouhý pas mířil na Tengstedta, tomu už ale scházela rychlost a nechal se předběhnout obráncem, který také míč odehrál.

87
    Hellas u míče, ale akcím chybí drajv a vše končí u půlky.

86
    Závěr je už trošku bez tempa, o vítězi máme už nějaký čas rozhodnuto.

85
    Střídání v týmu Hellas Verona:
    ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Daniel Silva.

85
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Lorenzo Anghelè.

85
    ze hřiště odchází Federico Gatti, přichází Danilo.

84
    Ještě několik změn, střídat se bude na obou stranách.
    83. Šance domácích na snížení

83
    Konečně akce, která mohla tím gólem skončit. Tchatchoua tlačil zprava míč na vápno, kde si nabíhal Tengstedt, jenže jeho sklepnutí zvládl Di Gregorio vyrazit.

82
    Alespoň gól by chtěli domácí dát, jenže bez střel to opravdu nepůjde...

81
    Domácí zatím nevystřelili na branku a platí to i po průniku středem, kdy se míč zastavil o žlutou obrannou zeď.