Astana – Brann 3:0 (kon.) | Helsinki – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Zirä FK – Omonia Nikózia 1:0 (kon.)
Ružomberok – Noah sk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Gallen 1:1 (4:5 po pen.) | Paks – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Ljubljana – Rijeka 5:0 (kon.) | Pafos – Kluž 3:0 (kon.) | New Saints – FK Ponevěž 0:0 (kon.)
UE Santa Coloma – Víkingur Reykjavík 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Setúbal 0:4 (kon.) | Cercle – Wisla Kraków 1:4 (kon.)
Panathinaikos – Lens 2:0 (kon.) | Drita – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Kilmarnock – Kodaň 1:1 (kon.)
Celje – Pjunik 4:1 (kon.) | Maribor – Djurgården 0:1 (kon.) | Heidenheim – Häcken 3:2 (kon.)
Servette – Chelsea 2:1 (kon.) | Larne – Lincoln 3:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Fiorentina 1:1 (4:5 po pen.)
Real Betis – Kryvbas 3:0 (kon.)
FC Astana
3:0 (0:0)
Brann Bergen
cz Štvrtok 29.08.2024, 16:00 • Almaty Ortalyk Stadion, Almaty • Európska konferenčná liga • Play-off

Po prvním poločase to vypadalo, že si Brann svůj náskok pohlídá. To se ovšem nestalo, ve druhé polovině se dvakrát prosadil Geoffrey Charles a bylo srovnáno. Už to vypadalo, že se půjde do prodloužení, ale konečné slovo měl Ramazan Karimov, který Astaně vystřelil v posledních minutách zápasu postup do základní části Konferenční ligy.

Astana vítězí v konečném stavu 3:2 nad Brannem, předvedla skvělý výkon. (18:01:32)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:13.