Astana – Brann 3:0 (kon.) | Helsinki – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Zirä FK – Omonia Nikózia 1:0 (kon.)
Ružomberok – Noah sk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Gallen 1:1 (4:5 po pen.) | Paks – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Ljubljana – Rijeka 5:0 (kon.) | Pafos – Kluž 3:0 (kon.) | New Saints – FK Ponevěž 0:0 (kon.)
UE Santa Coloma – Víkingur Reykjavík 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Setúbal 0:4 (kon.) | Cercle – Wisla Kraków 1:4 (kon.)
Panathinaikos – Lens 2:0 (kon.) | Drita – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Kilmarnock – Kodaň 1:1 (kon.)
Celje – Pjunik 4:1 (kon.) | Maribor – Djurgården 0:1 (kon.) | Heidenheim – Häcken 3:2 (kon.)
Servette – Chelsea 2:1 (kon.) | Larne – Lincoln 3:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Fiorentina 1:1 (4:5 po pen.)
Real Betis – Kryvbas 3:0 (kon.)
Kilmarnock FC
1:1 (1:0)
FC Kodaň
cz Štvrtok 29.08.2024, 20:00 • Rugby Park, Kilmarnock • Európska konferenčná liga • Play-off

FC Kodaň potvrdila svou roli a dokázala se probojovat do základní části Konferenční ligy. Ačkoliv domácí vedli od 16. minuty zásluhou Marleye Watkinse, potřebovali stále jednu branku přidat. To se nedařilo a poté přišel skalp v podobě vlastního gólu v 68. minutě. Hosté dokázali přehrát soupeře i na jeho půdě, což jasně dokazují statistiky zápasu.

Dánský celek vyhrál celkově 3:1 a letos si zahraje Konferenční ligu. (22:09:38)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.

90+4

83
    Střídání v týmu Kilmarnock FC:
    ze hřiště odchází Daniel Armstrong, přichází Gary Mackay-Steven.

83
    ze hřiště odchází Jack Burroughs, přichází Corrie Ndaba.

80
    Střídání v týmu FC Kodaň:
    ze hřiště odchází Viktor Claesson, přichází Magnus Mattsson.

80
    Dnešní utkání sleduje 8 083 diváků.

77
    ze hřiště odchází Elias Achouri, přichází Robert.

75
    ze hřiště odchází Joseph Wright, přichází Liam Polworth.

75
    ze hřiště odchází Marley Watkins, přichází Bobby Wales.
    68. Lewis MAYO - 1:1

68
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Autorem vlastní branky je LEWIS MAYO. Asistence: Mohamed Elyounoussi.

63
    ze hřiště odchází Victor Froholdt, přichází Orri Óskarsson.

57
    Žlutá karta pro tým Kilmarnock FC (Daniel Armstrong).

50
    Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Lukas Lerager).

46

První poločas nám nabídl jednu branku, tu vstřelil domácí celek. Stále ale dohání manko z prvního zápasu, ve kterém Kodaň vyhrála o dva góly.

45+4

25
    ze hřiště odchází Liam Donnelly, přichází David Watson.

Ondřej Mlčák

Góly: 16. Watkins (Findlay) – 68. Mayo (Elyounoussi) (vla.)

Karty:   57. Armstrong (KIL) – 50. Lerager (KOD)

Kilmarnock FC: O'Hara – Burroughs (83. Ndaba), Wright (75. Polworth), Mayo, Findlay – Armstrong (83. Mackay-Steven), Donnelly (25. Watson), Lyons, Kennedy, Vassell /C/, Watkins (75. Wales)
    Náhradníci: Robby McCrorie – Deas, McKenzie, Cameron, Anderson, Brannan, Bainbridge

Tréner: Derek McInnes

FC Kodaň: Trott – López, Gabriel Pereira, Vávro, Diks – Falk, Lerager, Froholdt (63. Óskarsson) – Achouri (77. Robert), Claesson /C/ (80. Mattsson), Elyounoussi
    Náhradníci: Sander, Rúnarsson – Garananga, Hojer, Chiakha, Bidstrup

Tréner: Jacob Neestrup

Rozhodca: Gidzhenov – Maksimov, Mitrev (BUL)

Diváci: 8 083
    22.08.2024
    Kodaň - Kilmarnock 2:0

Góly: 77. Diks (pen.), 90+6. Falk

Karty:   17. Vavro (KOD), 60. Diks (KOD), 80. Elyounoussi (KOD) – 60. Wright (KIL), 76. O´Hara (KIL), 90+1. Bainbridge (KIL)

Držení míče: 82 % : 18 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 16:3. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:11.