Astana – Brann 3:0 (kon.) | Helsinki – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Zirä FK – Omonia Nikózia 1:0 (kon.)
Ružomberok – Noah sk 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Gallen 1:1 (4:5 po pen.) | Paks – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Ljubljana – Rijeka 5:0 (kon.) | Pafos – Kluž 3:0 (kon.) | New Saints – FK Ponevěž 0:0 (kon.)
UE Santa Coloma – Víkingur Reykjavík 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Setúbal 0:4 (kon.) | Cercle – Wisla Kraków 1:4 (kon.)
Panathinaikos – Lens 2:0 (kon.) | Drita – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Kilmarnock – Kodaň 1:1 (kon.)
Celje – Pjunik 4:1 (kon.) | Maribor – Djurgården 0:1 (kon.) | Heidenheim – Häcken 3:2 (kon.)
Servette – Chelsea 2:1 (kon.) | Larne – Lincoln 3:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Fiorentina 1:1 (4:5 po pen.)
Real Betis – Kryvbas 3:0 (kon.)
NK Maribor
0:1 (0:1)
Djurgårdens IF
cz Štvrtok 29.08.2024, 20:15 • Ljudski vrt, Maribor • Európska konferenčná liga • Play-off

Skončilo nám odvetné utkání Konferenční ligy, ve kterém domácí NK Maribor prohrává i druhý zápas a ze soutěže tak vypadává. Švédský tým Djurgårdens IF v obou zápasech působil o něco jistějším dojmem a zahraje si tak další fázi.

90+6
    V závěru utkání vidí domácí obránce Milec žlutou kartu.

90+4
    Další žlutá karta na straně hostů, tentokrát ji vidí stoper Danielson.

90+2
    V nastaveném čase vidí žlutou kartu hostující Priske.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Těsně před uplynutím základní hrací doby vytahuje hlavní rozhodčí žlutou kartu na obě strany. Potrestanými jsou domácí Iličič a hostující Stensson.

85
    Poslední střídání i na straně hostů. Ze hřiště odchází střelec zatím jediné branky dnešního utkání Hümmet, místo něj přichází Priske.

83
    Poslední střídání na straně domácích, kteří stále potřebují dát dvě branky, aby si vymodlili prodloužení. Odchází Ž. Repas, přichází Beugre.

71
    Jedno střídání připravil i trenér Oslaj. Odchází Jakupovic, přichází Mbina.

71
    Dvojité střídání připravil trenér hostů. Ze hřiště odchází Gulliksen a Wikheim, přichází Radetinač a Fallenius.

65
    Domácí trenér sahá ke střídání. Odchází Barišič a Božič, přichází Sikošek a Borys.

60
    Žlutou kartu vidí také domácí Žiga Repas
    59. Červená karta po 2. žluté pro Vidmara

59
    Postup se domácím vzdaluje. Lan Vidmar v krátkém sledu vidí druhou žlutou kartu a musí předčasně do sprch.

47
    Žlutá karta na straně domácích, obdržel ji stoper Vidmar.

46

Skončil první poločas odvetného utkání Konferenční ligy, ve kterém domácí NK Maribor prohrává s týmem Djurgårdens IF o jednu branku. V úvodu utkání se prosadil Hümmet a dodal tak svému týmu celkově dvoubrankové vedení. Po zbytek poločasu byli střelecky aktivnější domácí, kteří ale brankáře Rinneho nepřekonali.