Švédsko – Česko 3:2 (kon.)
Švédsko
3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Česko
cz Piatok 06.09.2024, 17:00 • AXA Arena (Winterthur) • Euro Floorball Tour (mužov) • 1. kolo

To je z mé strany dnes vše a těším se na další přenos s vámi! (19:09:21)

Švédsko – Česko 3:2
    Branky a nahrávky: 5. Lundmark (Samuelsson), 15. Sjörgen (Kohonen), 27. Sjörgen – 34. Rýpar (TS), 36. Hanák. Rozhodčí: Josef Fäsler a Benjamin Schläpfer. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Po třetinách: 2:0, 1:2, 0:0.

Je konec! Čeští reprezentanti dnes od druhé třetiny předváděli skvělý výkon, ale nakonec to na zkušenější Švédsko nestačilo a body do tabulky si po výhře 3:2 připisují právě hráči ve žlutých dresech, doufejme, že se Česku povede další průběh turnaje.

59:55
    Oddechový čas pro tým Česko.

59:35
    Velký tlak českého týmu nakonec nekončí brankou! Filip Langer opět minul branku Jona Hedlunda!

59:22
    Filip Langer se dostal ke střele z pravé strany, ale nakonec minul branku Jona Hedlunda!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:34
    Nepřesná přihrávka Filipa Langera, Jurco se tedy opět musel dostat do branky, což se mu povedlo, ale Česko potřebuje hrát na druhé straně hřiště!

57:54
    Tomáš Jurco běží pryč ze své branky a do hry se dostává šestý hráč českého týmu!

57:20
    Ondřej Němeček nyní sice o balónek přišel, ale u toho byl faulovaný, Česko se po delší době dostane na míček.

56:42
    Je velká škoda, že nyní drží míček hráči ve žlutých dresech daleko od branky Jona Hedlunda.

56:02
    Lundmarka nyní dojel Besta u pravého mantinelu, ale tyhle souboje dnes rozhodčí pouštějí a hraje se dál.

55:20
    Švédsko nyní rozhodně nikam spěchat nebude, vzápětí sice Lundmark vystřelil, ale trefil pouze diváky za brankou.

54:47
    Ondřej Němeček po velkém tlaku Česka vystřelil ze středu hřiště, ale jeho střelu zablokoval hned první hráč ve žlutém dresu!

54:04
    Adam Delong skvěle připravil balónek pro Milana Meliše, který ze skvělé pozice trestuhodně minul branku Hedlunda!

53:45
    Švédsko se po dlouhé době dostalo na balónek a naši reprezentanti se ihned pustili do napadání, už je vidět, že moc času nezbývá.

53:06
    Necelých 7 minut do konce třetí třetiny a Jaroslav Berka už určitě přemýšlí kdy a jak poslat místo brankáře do pole šestého hráče.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 5. Lundmark (Samuelsson), 15. Sjörgen (Kohonen), 27. Sjörgen – 34. Rýpar (t.s.), 36. Hanák

Využitie: 1:0.
    Švédsko: Hedlund (Bending – Sörling) – Jonsson, Gustafsson, Enström, Johansson, Willsund, Persson – Kohonen, Ahrén, Sjögren – Lundmark, Samuelsson, Ulriksson – Sankell, Backby, Haglund – Malmström, Weissbach, Rudd.
    Tréner: Thomas Brottman

Česko: Jurco (Bauer) – Němeček, Krbec, Suchánek, Kisugite, Meliš, Zouzal, Šindler – Havlas, Beneš, Hanák – Rýpar, Langer, Forman – Besta, Jendrišák, Gattnar – Kreysa, Delong.
    Tréner: Jaroslav Berka

Rozhodca: Josef Fäsler a Benjamin Schläpfer