Faerské ostrovy – S. Macedónsko 1:1 (kon.) | Arménsko – Lotyšsko 4:1 (kon.)
Faerské ostrovy
1:1 (1:0)
Severné Macedónsko
cz Sobota 07.09.2024, 15:00 • Tórsvøllur, Torshavn • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 4

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 17:5. (16:59:36)

Utkání končí remízou 1:1. Více šancí dle očekávaní měli favorizovaní hosté, jenže v deváté minutě Davidsen poslal z penalty domácí do vedení! stejnou možnost měli i reprezentanti Severní Makedonie zkraje druhého poločasu čehož také bezchybně využil kapitán Bardhi a vyrovnal z penalty na konečných 1:1.

90+4

90+3
    Žlutá karta pro tým Severní Makedonie (Isnik Alimi) za faul.

90+3
    Alimi po faulu na Sörensena také z blízkosti uzře žlutý kartónek.

90+2
    Johannesen uvízl v ofsajdu jak mořská ryba na souši.

90+1
    Justinussen ještě dohrál v osobním souboji faulem záložníka Bardhiho.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje stejně jako v prvním dějstvím čtyři minuty!

89
    I Dimoski v závěru utkání rozšíří pouze dlouhý výčet nepřesných a neúspěšných zakončovatelů.

87
    Mezi úspěšné střelce se rozhodně nezapíše Sörensen.

85
    Knudsen nedovoleně dohrál soupeřova obránce Muslia.

84
    Střídání v týmu Faerské ostrovy:
    ze hřiště odchází Meinhard Olsen, přichází Patrik Johannesen,
    ze hřiště odchází Sölvi Vatnhamar, přichází Petur Knudsen.

84
    Alioski nezvládl úplně vše tak, jak by potřeboval, aby akce byla označena za povedenou.

82
    Hosté se marně dožadují třetí penalty v tomto utkání.

81
    Centr Alioskiho nikoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území nenašel.

79
    Zakončující Edmundsson si vedl o poznání hůře a branku soupeře přestřelil.

78
    Sölvi Vatnhamar se pokusil ohrozit klid, pohodu a bohorovnost brankáře Dimitrievského, ale nebyl úspěšný.

77
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Darko Čurlinov, přichází Mario Iljevski.

76
    Mikelsen se dostal k zakončení, ale zamířil neúspěšně mimo severomakedonskou branku.