2:8 (0:1, 2:4, 0:3)
DOXXbet Vlci Žilina
Sobota 07.09.2024, 17:30 • Zimný Štadión Púchov • JOJ Šport Slovenský pohár

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Dnes náš čaká zápas JOJ šport slovenského pohára medzi tímami MŠK Púchov a DOXXbet Vlci Žilina. Žilinčania majú už za sebou úvodný zápas B skupiny, kde si poradili s Topoľčanmi 7:3. Púchov čaká premiéra v tomto ročníku. Zápas sa začína 17:30.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

01:20
    Žilina sa usadila v úvode v útočnom pásme, zatiaľ bez nebezpečnej strely.

03:40
    Vlci Žilina dali gól! JARID DAINIUS LUKOSEVICIUS využil dobré clonenie pred brankárom a trafil sa k žrdi. Žilina ide do vedenia 1:0!

Asistencie: Daniel Gachulinec, Šimon Beták

06:37
    Prvá presilovka pre Žilinu po podrazení od Moravanského.

08:37
    Žilinčania boli počas prvej presilovej hry veľmi aktívny, ale napokon sa z druhého gólu netešili. Viacero dobrých zákrokov predviedol Kmośena aj obetaví brániaci hráči Púchova.

11:01
    Zatiaľ sa hrá takmer výlučne pred púchovskou bránkou. Druhý gól však Vlci do týchto chvíľ nepridali.

12:33
    Presilovku si po nedovolenom zákroku Gachulinca vyskúša aj Púchov. A po nešportovom správaní dostáva aj "bonusové" 2 minúty a trvanie prvej presilovej hry Púchova bude 4 minúty.

16:33
    Púchov nedokázal využiť štvorminútovú presilovú hru, Žilina ho nepustila do vyložených šancí a bude sa môcť vrátiť k útočeniu.

17:14
    A znovu zbytočný zákrok, tentokrát od Lopušana. Znovu možnosť presilovky pre Púchov.

19:14
    Púchov nedokázal využiť ani druhú možnosť početnej výhody. Príliš veľa času strávil v obrannom čase pokusmi o založenie útoku.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Prvú tretinu začala ofenzívne Žilina a strelila rýchly prvý gól. Následne jej však vietor z plachiet zobrali zbytočné vylúčenia. Púchov presilovky nedokázal využiť a stav po prvej časti je tak 1:0.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

21:00
    Žilina začala druhú tretinu náporom v útočnom pásme, ale k nebezpečnému zakončeniu sa nedostala.

22:40
    Žilinčania sa dostali k dobrej strele, ale Diakov nedokázal zakončiť.

23:37
    Púchov teraz odoláva tlaku Vlkov a oslobodil sa aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

24:52
    Lukosevicius v dobrej pozícii sám pred Verešom! Ale ani on nedokázal pridať druhý gól Žiliny.

26:55
    Vlci Žilina dali gól! JAKUB JAKUBÍK teraz trafil horný roh brány a odstrelil aj fľašku Vereša.
    Asistencie: Daniel Galchulinec, Sebastian Šmída

27:58
    Možnosť pre Žilinu na navýšenie vedenia, na trestnú lavicu poputuje Zúbek za držanie.

29:30
    Cez vlastné oslabenie sa dostal do samostatného nájazdu Mišák! Nedokázal však prekonať Košarišťana.

29:59
    Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
    Beták – 2 min., nedovolené bránenie.

30:10
    Tím MŠK Púchov práve strelil gól! LUKÁŠ ZEMKO sa predral pred bránu a bekhendom znižuje v presilovke na 1:2!
    Asistencie: František Zúbek, Tomáš Brňák

31:10
    ˇA znovu vylúčenie pre Žilinu, tentokrát pre Lukoseviciusa.

32:22
    Tím MŠK Púchov práve strelil gól! TOMÁŠ BRŇÁK vyrovnáva! Žilina si vylúčeniami koledovala o vyrovnanie a nakoniec sa jej to "podarilo".

Asistencie: František Zúbek

35:42
    A znovu vylúčenie, tentokrát na strane Púchova.

37:01
    A Žilina si zahrá presilovku 5:3 po podrazení Kanaeta!

37:20
    Vlci Žilina dali gól! RASTISLAV DEJ stihol využiť presilovku 5 na 3 a Žilina po tomto zásahu bude pokračovať v presilovke 5 na 4.

Asistencie: Juraj Bezúch, Kirill Diakov

38:08
    Vlci Žilina dali gól! ŠIMON BETÁK využil aj presilovku piatich proti štyrom a Žilina odskakuje na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Sebastian Šmída, Jakub Kolenič

39:24
    Vlci Žilina dali gól! A Vlci sú pri chuti! JAKUB GACHULINEC zvyšuje už na 5:2.

Asistencie: Juraj Bezúch, Rastislav Dej

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

V pre divákov zaujímavej druhej tretine najskôr Žilina navýšila náskok na 2:0, následne však zbytočnými vylúčeniami dovolila Púchovu vyrovnať na 2:2. Žilina sa však dokázala taktiež dvakrát presadiť v presilovke a pridala aj gól v poslednej minúte druhej tretiny. Nakoniec tak vedie pred posledným dejstvom 5:2.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

41:20
    Tretia tretina začala opatrne z oboch strán. Zatiaľ sme žiadnu väčšiu šancu nevideli.

42:35
    Kolenič sa po prihrávke Deja dostal k strele medzi kruhmi, ale Vereš bol pozorný.

43:40
    Kanaet sa dostal až pred Košarišťana, ale nedokázal ho prestreliť!

45:00
    Žilinčania sa dobrou kombináciou dostali až pred Vereša, ten teraz vytiahol vynikajúci zákrok!

46:44
    Lukosevicius sa znovu ocitol sám pred Verešom, ale púchovský brankár drží svoj tím a nedovolil Žiline skórovať.

48:10
    Vlci Žilina dali gól! Žilinčania Lukosevicius so Šmídom si teraz vychutnali situácia dvaja na jedného a SEBASTIAN ŠMÍDA si vychutnal Vereša!

Asistencie: Jarid Dainius Lukosevicius

51:55
    Vlci Žilina dali gól! Žilinčania sa teraz bavia hokejom a ich kombinácie teraz boli nielen efektné ale aj efektívne. JAKUB KOLENIČ bol úspešným strelcom.

Asistencie: Kirill Diakov, Rastislav Dej

54:20
    Žilina už sa dopredu netlačí a Púchov sa nedokáže dostať do útočného pásma, zápas sa v týchto chvíľach skôr dohráva.

56:43
    Vylúčenie v tíme Púchova, "oddýchne" si Brňák za podrazenie.

57:30
    Vlci Žilina dali gól! JARID DAINIUS LUKOSEVICIUS pridáva ďalší gól Žiliny, ktorá využila presilovú hru.
    Asistencie: Sebastian Šmída, Šimon Beták

V zápase Žiliny s Púchovom bol zápas vyrovnaný do polovice druhej tretiny, keď sa outsiderovi podarilo vyrovnať na 2:2 vďaka úspešným presilovým hrám. Vo zvyšku zápasu už akoby bolo na ľade už len jedno družstvo, tým bola Žilina, ktorá napokon strelila 6 gólov v rade a zvíťazila pohodlne 8:2. (19:45:40)

Lukáš Sidor

Góly a asistencie: 31. Zemko (Zúbek, Brňák), 33. Brňák (Zúbek) – 4. Lukosevicius (Gachulinec, Beták), 27. Jakubík (Gachulinec, Šmída), 38. Dej (Bezúch, Diakov), 39. Beták (Šmída, Kolenič), 40. Gachulinec (Bezúch, Dej), 49. Šmída (Lukosevicius), 52. Kolenič (Diakov, Dej), 58. Lukosevicius (Šmída, Beták)

MŠK Púchov: Kmošena (Vereš) – Brňák, Ingeli, Vojtech, Hudík, Húska, Pobežal – Zúbek, Hajský, Urban, Kanaet, Moravanský, Lazkov, Hudík, Tarabík, Mišák, Suchánek, Zemko.
    Tréner: Miroslav Nemček

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Židek) – Diakov, Pobežal, Gachulinec, Jakubík, Kolář, Rajnoha – Dej, Bezúch, Beták, Melcher, Juščák, Šmída, Lukosevicius, Belluš, Kolenič, Lopušan.
    Tréner: Milan Bartovič

Rozhodca: Miroslav Štefik, Martin Hajnik