8. Mattias Skjelmose (DEN) +1:01,77
    9. Harrison Sweeny (AUS) + 1:02,90
    10. Bruno Armirail (FRA) +1:03,31

112. Pavel Bittner (CZE) +3:52,20

Je hotovo! Závěrečnou 21. etapu letošního ročníku Vuelty ovládl Stefan Küng, který za sebou nechal i Primože Rogliče. Slovinec však nemusí smutnit, protože počtvrté v kariéře ovládl celkové pořadí tohoto španělského závodu. Druhé místo na Vueltě bere Ben O´Connor a na pódium je doplní rovněž domácí Enric Mas. Dnes však nesmíme opomenout výkon Mathiase Vacka, který v dnešní etapě obsadil fantastické šesté místo se ztrátou padesáti dvou sekund na vítěze.

Jako poslední projel cílem Primož Roglič, který tradičně ukázal, že umí i velmi dobrou časovku. Slovinec dnes nepřipustil drama, dojel druhý a bere celkové vítězství!

Ben O´Connor dnes předvedl rovněž velmi dobrý výkon a bez problémů si pohlídal celkové druhé místo na letošní Vueltě.

Enric Mas si před domácími fanoušky vychutnal závěr Vuelty. V dnešní časovce skončí ve třetí desítce, ale celkově bude brát třetí místo.

Čtvrté místo v celkovém pořadí bez problémů vybojoval Carapaz. Dnes zajel čas 28:01,16.

V cíli je už David Gaudu. Francouz není fanouškem časovek, dnes zajel čas 28:43,24 a v celkovém pořadí se propadne za Skjelmoseho na šesté místo.

Mattias Skjelmose dnes porazil Lipowitze o osm sekund a je jasné, že mu na letošní Vueltě bude patřit bílý trikot!

Ben O´Connor si dnes bez problémů hlídá své druhé místo v celkové kvalifikaci. Na Mase má na druhém mezičase k dobru dvacet sekund.

Domácí Mikel Landa nezajel povedenou časovku, v cíli je průběžně čtyřicátý druhý.

Mattias Skjelmose jede velmi dobrou časovku! Na druhém mezičase drží osmou pozici. Naopak David Gaudu na něj ztrácí už padesát sekund.

Carlos Rodríguez dojel do cíle v čase 27:47,30, což znamená průběžné třinácté místo. Španěl by z elitní desítky celkového pořadí neměl vypadnout.

Primož Roglič se na prvním mezičase dostal dokonce tři sekundy před O´Connora!

Enric Mas naopak v souboji s Benem O´Connorem podle očekávání zaostává. O´Connor na prvním mezičase nadělil Masovi jedenáct sekund. Celkově je v průběžném pořadí dnešní časovky druhý.

Richard Carapaz první mezičas absolvoval v čase 8:53,01. Na Gaudua si najel dostatečný náskok.