Holandsko – Nemecko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Bosna 0:0 (kon.)
Holandsko
2:2 (1:2)
Nemecko
cz Utorok 10.09.2024, 20:45 • Johan Cruijff Arena, Amsterdam • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 3

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (22:45:00)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:13.

Máme za sebou utkání ligy národů, ve kterém domácí Nizozemsko remizovalo s Německem 2:2.
    Do utkání výborně vstoupili hráči Nizozemska, kteří zásluhou Tijaniho Reijnderse šli ve 2. minutě do vedení. Domácí byli v úvodu lepší, ale byli ro Němci, kteří v 38. minutě zásluhou Undava vyrovnali. Po zranění Akého, který byl odnesel na nosítkách, se v závěru poločasu ještě prosadili hosté, kteří v 45+3. minutě otočili skóre na svou stranu zásluhou Kimmicha.
    Do druhého poločasu opět vstoupili dobře domácí, kteří díky Denzelu Dumfriesovi vyrovnali na 2:2. Od toho okamžiku tempo hry upadlo a nic důležitého se již nestalo.
    Nizozemsko – Německo: 2:2.

90+4

90+3
    Maximilian Beier se tlačil do vápna do zakončení, ale jeho střela nebyla vůbec přesná.

90+2
    Hráči Německa kontrolují míč a kombinují s ním na útočné polovině.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Německo:
    ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Chris Führich.

89
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Nizozemska a odevzdali míč jen soupeři.

86
    Florian Wirtz dostává žlutou kartu, za to že zablokoval rychlou rozehrávku domácích.

85
    Quinten Timber se dostal ke střele z odraženého míče, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.

84
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

83
    Tempo hry výrazně opadlo. Nizozemsko kombinuje s míčem kolem půlící čáry a Němci čekají na rychlé protiútoky.

82
    Střídání v týmu Nizozemsko:
    ze hřiště odchází Brian Brobbey, přichází Wout Weghorst.

81
    Německo bude zahrávat další rohový kop.

80
    Jamal Musiala se dostal k odraženému míči a napálil míč směrem k bráně. Ten byl sražen na rohový kop.

79
    Florian Wirtz si dostal ke střele ve vápně, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.

78
    Maximilian Beier se snažil naběhnout na dlouhý míč ze středu pole, ale pas na něj byl příliš dlouhý.

76
    Kai Havertz si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

Jan Janča

Góly: 2. Reijnders (Gravenberch), 51. Dumfries (Brobbey) – 38. Undav, 45+3. Kimmich (Undav)

Karty:   14. Schlotterbeck (GER), 24. Tah (GER), 32. Raum (GER), 86. Wirtz (GER)

Holandsko: Verbruggen – Dumfries, de Ligt (46. van Hecke), van Dijk (C), Aké (45. J. Timber) – Schouten (46. Q. Timber), Reijnders, Gravenberch – Simons (75. Geertruida), Brobbey (82. Weghorst), Gakpo.
    Náhradníci: Flekken, Olij – Hato, Kluivert, Malen, Zirkzee.

Tréner: Ronald Koeman

Nemecko: ter Stegen – Kimmich (C), Tah (46. Anton), Schlotterbeck, Raum – Andrich (64. Can), Havertz, Groß (64. A. Pavlović) – Wirtz, Musiala (90. Führich) – Undav (64. Beier).
    Náhradníci: Baumann, Nübel – Henrichs, Koch, Mittelstädt, Stiller.

Tréner: Julian Nagelsmann

Rozhodca: Massa – Meli, Alassio