Holandsko – Nemecko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Bosna 0:0 (kon.)
Maďarsko
0:0 (0:0)
Bosna a Hercegovina
cz Utorok 10.09.2024, 20:45 • Puskás Aréna, Budapešť • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 3

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:48:32)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:10.

Maďarsko od první do závěrečné minuty mocně tlačilo a opakovaně hrozilo z centrů. Gólman Nikola Vasilj všechny kritické momenty ale ustál a v jednom případě měl i dobře postavenou brankovou konstrukci, jež se postarala o zastavení Szoboszlaiova přímého kopu. V ofenzivě nulová Bosna díky heroickému výkonu zadních řad udržela čisté konto a ruku v ruce s vydřeným bodem slaví ukončení sedmizápasové série porážek.

90+4

90+4
    Kerkezův centr obětavě zastavil Bičakčić. Szoboszlai ještě poslal do ohně poslední nákop, ale prodloužení vysunutého Orbána šlo mimo dosah Ádáma.

90+4
    Frustrovaný Dominik Szoboszlai se vyfauloval na Dedićovi. Ermin Bičakčić s rozehrávkou nespěchá. Fotbalisté Bosny jsou minutu od cenného bodu.

90+3
    Esmir Bajraktarević se na hrotu skrýval za maďarským stoperem. Na dlouhý centr ale nedosáhl a Dibusz rychle distribuje odkop od branky.

90+2
    Amar Dedić zahrál čistě do těla Sallaiovi. Hráč Freiburgu spadl na zem a Bosna dostává šanci rychle otočit hru.

90
    Nastavují se 4 minuty.
    89. Ádám zase nechal vyniknout Vasilje

89
    Martin Ádám zůstal zapomenutý na zadní tyči, kam se snášel centr Sallaie. Ani tato gólovka proměněna nebyla, Vasilj byl padající hlavičkou trefen do pravé nohy.

88
    Bosňané si dali aspoň pár přihrávek, když je zrovna nikdo nenapadal. V jejich podání je to hra na remízu.