Southampton – Manchester United 0:3 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 2:2 (kon.) | Fulham – West Ham 1:1 (kon.)
Liverpool – Nottingham 0:1 (kon.) | Manchester City – Brentford 2:1 (kon.) | Brighton – Ipswich 0:0 (kon.)
Aston Villa – Everton 3:2 (kon.) | Bournemouth – Chelsea 0:1 (kon.)
Liverpool FC
0:1 (0:0)
Nottingham Forest
Sobota 14.09.2024, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 4. kolo

Držanie lopty: 72 % : 28 %.
    Strely na bránu: 7:3.
    Strely mimo: 6:2.
    Rohy: 7:2.
    Ofsajdy: 0:5.
    Fauly: 15:5. (18:03:22)

Prekvapenie 4. kola Premier League je na svete! Nottingham víťazí na Anfield Road 1:0, keď v 72. minúte rozvlnil sieť Hudson-Odoi. The Reds môžu mrzieť nepremenené šance v prvom polčase, v ktorom dominovali, ale hostí držal brankár Sels. V druhom polčase aktivita Liverpoolu opadla, nevychádzali im kombinácie a nepomohol im ani tlak na konci stretnutia. Futbalisti The Forest si tak pripísali víťazstvo na Anfielde po 55 rokoch. Odo mňa je to všetko, ďakujem vám za pozornosť.